Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ismét fura álom, van jelentősége?

Ismét fura álom, van jelentősége?

Figyelt kérdés
Olyan fura volt, arra kényszerítettek, hogy kígyók közé vetettek, és a lényeg pont az volt hogy belém marjanak. Minél több sebet kellett szereznem, de meghalni azért nem hagytak. Aztán voltak még mindenféle harapó és félelmetes lények, és harapdáltak engem. Fájt, de nem is félelmet, sem pánikot éreztem, hanem inkább a szenvedést magát. Legvégül, kaptam érte némi elismerést, hogy igen, most már vagy valaki, de sokan keveselték ezeket a próbákat. Volt hogy elájultam közben-közben, de nem hagyták, felébresztettek valahogyan. Kb ennyire emlékszem.

2022. jan. 22. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
A pokolba kerültél, ahol a Sátán megkínzott, hogy a magáénak tudhasson. Minél inkább megkínoz a Sátán, annál inkább vágyik rád és annál inkább leszel a szolgája.
2022. jan. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szóval, ha meghalok, akkor a Pokolra fogok kerülni. Ez már ennyire el van döntve? Érdekes.
2022. jan. 22. 23:18
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem, nincs eldöntve, hanem csak meg van mutatva, mint lehetőség. Most a másik feladatod, hogy rálelj a Mennyre. Az elsőt már megtaláltad, a másodikat még meg kell keresni.
2022. jan. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Laylah ***** válasza:
100%
Akkor van jelentősége, ha te úgy érzed, nem attól, ami benne volt.
2022. jan. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Természetesen a lelkem szenvedését mutatta ismét a tudatalattim. És hogy sürgősen változtatni kéne. De a megoldást persze azt sosem álmodom meg. 4. Sajnos van jelentősége, bár ne lenne.
2022. jan. 23. 12:01
 6/10 anonim válasza:
Foglalkozol egyéb okkult dologgal?
2022. jan. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Még nem. De úgy érzem, hogy már régóta kéne foglalkoznom vele. Rengeteget kéne tanulnom, mágiát, hogy milyen lények léteznek, stb. Mivelhogy gyűlölöm a vallásokat, még egy ok, hogy erre az útra lépjek.
2022. jan. 24. 13:10
 8/10 Laylah ***** válasza:

A mágia is egy vallás bizonyos szempontból. :)

Javaslon Franz Bardon könyveit, különösképpen az Igazi beavatás útja címűt. Hermetikus tradíció.

2022. jan. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Pedig az Úr tudna neked segíteni ebben is, nem pedig az ilyen dolgok.
2022. jan. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Lehet hogy tudna. Melyik Úrra gondolsz?
2022. jan. 25. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!