Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom?

Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés

Egy nyaralóban voltam a családommal, barátokkal, párommal. Hosszú , emeletes házak , nagy zőld placc , hatalmas víz , mint a tenger. Feltűnt egy férfi. Magas , izmos , szőke , gyönyörű férfi volt , ismerem , de nem tudom honnan , nem tudom a nevét , viszont korábbi álmaimban egyszer még láttam őt, fiatalabb voltam 3-4 évvel ; akkor ő is fiatalabb volt. Úgy éreztem abban a pillanatban hogy szerelmes vagyok , hogy a világ minden kincsét is oda adnám érte. Írt nekem Massengeren amikor felkeltem, a párom otthagytam és elmentem a szomszéd nyaralóba a férfihoz. Beszélgettünk , nevettünk , megcsókoltam és úgy éreztem sosem voltam ilyen szerelmes.visszamentem a szobába ahol a párom volt. Aztán napoknak tűnő beszélgetés után úgy döntöttem hogy hagyom a férfit , azt mondtam neki nagyon kívánom, szerelmes lettem a hangjába, a szemeibe , a mosolyába ..de nekem van egy szerelmem. Ezek után hajózni mentem egy barátnőmmel aki velünk nyaralt , a férfi jött utánunk, azt mondta harcol értem, szerelmes. Mondtam neki hogy nem lehet , de ő csak mosolygott. Hirtelen hányingerem lett és felkeltem arra hogy fuldoklom, majdnem hánytam.

Mit jelent ez ? Furcsa érzések kavarognak bennem , nem ismerek ilyen férfit , összesen kétszer láttam az álmaimban, mégis mintha ezer éve ismerném.



2022. jan. 27. 10:39
 1/5 anonim válasza:
40%
Lehetséges hogy nem soká megjelenik a valóságban ez az alak.
2022. jan. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Szeretnéd, ha valaki jönne az életedbe aki ilyen.
2022. jan. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Az álom egyfajta kommunikációs válasz a lélekjelenlét erejére. Nem értjük az egészet, mert egyfajta kapcsolatot akár fenntartani. Maga lélekerő hozza magával,amit megérteni és leírni lehetetlen.
2022. jan. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
Lehetséges, hogy előző életekből ismeritek egymást. Vagy mielőtt a lelketek leszületett a földre, szerződést kötöttetek, viszont még nem jött létre ebben az életben a kapcsolat. Persze, csak ha hiszel ilyen dolgokban :) :) ;)
2022. jan. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2022. januárjában tettem fel q kérdést. Egyszer még álmodtam vele , hogy kutba esem és ő csal néz amíg süllyedek.. aztán kívánt. Nos.. 2022. JÚLIUS..Megismertem q férfit. Először nagyon megijedtem, volt is rá okom , mert 8 havi együttlét után kiderult hogy skizofrén.
2023. márc. 19. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!