Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok gyakran az...

Miért álmodok gyakran az iskoláról?

Figyelt kérdés
Felnőtt, férfi vagyok már 35 éves. Régen voltam már egyetemista, gimnazista meg főleg. Jelenleg angol, német fordító vagyok. Hobbim az utazás és az állatok, főleg a kígyók, siklók, valamint a természetben való kiràndulás. Gyakran álmodom azt, hogy újra gimnazista vagyok, és vizsgàznom kell, aztán gyakran álom közben jövök rá, hogy már felnőtt vagyok, és régen levizsgáztam, nem is értem az okát álmomban, hogy miért kell újra vizsgàznom. De èrdekes álom mindenesetre, keresem az okokat.

#egyetem #vizsgázás #felnőtt élet #Gmnàzium #Különleges álmok
2022. febr. 27. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez gyakoti álom felnőtteknél is. Fontos lenne, hogy ez milyen érzést vált ki belőled az álomban. Szorongás, megkönnyebbülés, vagy magabiztosság a vizsgával kapcsolatban?
2022. febr. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Grimfox ***** válasza:
100%
Nálam is gyakori az "újra érettségiznem kell, de piszkosul elfelejtettem/nem készültem" típusú álom. Nálam megfelelési kényszert jelöl, olyankor álmodok ilyet, amikor az éber életben nyomás alatt állok, meg kell felelnem.
2022. febr. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Öröm olvasni ezt a kérdést, ugyanis az utóbbi 1-2 évben nagyon gyakran álmodom én is mind a főiskolával, mind az egyetemmel. Olyan álmokat, hogy visszahívtak, mert kiderült, hogy hiányzik még pár tantárgyam. De olyan is van, hogy csak szimplán bejárok órára tanulni, pedig már lediplomáztam. A vizsgákra nem megyek be, mert minek? Nekem ezzel már nem kell foglalkoznom. De volt már olyan is, hogy újra akartam érettségizni a középiskolán.


Nem értem mik ezek az álmok, de az megnyugtat, hogy másnál is előfordul.

2022. márc. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Grimfox ***** válasza:
100%
Valószínűleg kötelességtudat, megfelelési kényszer, helyzet, ahol meg kell felelned, de nem tudsz, vagy egy helyzet, ahol majd meg kell felelned a közeljövőben. Mindenképpen hasonló témákból fakadó stressz.
2022. márc. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!