Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez a két álom?

Mit jelent ez a két álom?

Figyelt kérdés

Az első: levelet kaptam, amiben az állt lényegében, hogy hamarosan el fogom veszíteni a munkámat


Második: még iskolába jártam, és találkoztam álmaim nőjével. Tökéletes volt és nagyon nyomult rám, s habár abban a világban szingli voltam, éreztem, hogy a valóságban nem így van (habár nem voltam tudatában hogy álmodom). Azt mondtam neki, hogy foglalt vagyok, de lehetünk barátok. Így sokat lógtunk együtt, és folyamatosan kezdett egyre inkább úgy kinézni, mint egy bizonyos személy... míg az álom végére ő volt az, aki a valóságban a feleségem.



2022. márc. 1. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Azt hogy hagyj békén béla én csak àtlag ember akarok lenni onnan nyugdijba menni ..szükségem van arra a munkahelyre..

Ne kinozz tovàbb engem ..

Én sosem bàntottalak (max ha a képre haragszol bocsànat de probàltam menteni a főnökkel hogy a gyerekek ne sérüljenek -aztàn igy sérültek a legtöbbet..)a kicsinek hiànyzott egy boztos pont meg nekem is .. nem az hogy bizonygasd te mikyen gazdag vagy meg lenézed a nőket .. igen melos vagyok konyhàs..és?! Dolgozok a gyerekeimért.. és a jégkrém is azért volt..

Utànna meg csak probàltam kimaradni az igérgetésből és elfelejteni..

Az akkori baràtnőm is miattad veszett össze velem mert depis voltam.. a gyerekek is szivtak miattam..

A mhelyem hagyd meg .. mindent amit itt olvastam megtörtént..


Soha ne mond hogy soha-ma hozta fel a face..

Szoval béla élj tovàbb te is és hagyj engem is vegetàlni..

És nem vagyok skizo meg fogyatékos sem meg semmi..nincs mentàlis betegségem..csak nàlad van az ha talàlkozok nemtudlak hova tenni..de ezt is elintézted többet ne keljen egyszeri alkalom voltam..

2022. márc. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok fogyatékos csak nagy szivem volt ami széthullott..
2022. márc. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A forgatokönyvem irjátok àt nekem kell a mhelyem ha bàntanak is mert te azt mondtad nekik..
2022. márc. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Már az elején megmondtad te sem lennél a feleségem..

Teszteltél ..elbuktam akkor legalàbb hagyj békén..a gyerekeimet vàlasztottam azért tàncoltam vissza a főnökhöz..aztàn meg probàltam menekülni de velük zsarolt..igy tudtam megoldani ha te nem segitettél csak jàtszottàl..sajnàlom ..sajnàlom hogy ilyenbe belekényszerültem..

De nem vagyok sem skizo sem fogyatékos sem nàrcisztikus vagy mi..

2022. márc. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt az oldalt nem kellene olvasnom aztàn nem igy üzengetnétek szivatnàtok hanem mondjàtok a szemembe..
2022. márc. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!