Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ismerős ház az álmomban ami...

Ismerős ház az álmomban ami időnként visszatér?

Figyelt kérdés

Többször visszatér az álmaimban ugyanaz a ház.Mintha 100 évvel ezelőtt járnék és nagyon ismerős a környezet.Egyszerre ijesztő és kellemes,furcsa érzés.Jól érzem magam a házban de mindig van benne valami ami kissé félelmetes.Rémálomnak momdanám,nyomasztó és sokszor napközben is eszembe jut.

Ha valaki ért hozzá,tudja mit jelenthet akkor az nagyon érdekelne.

Tudom sokan azt gondolják ez csak álom de nekem ez a ház valamiért nagyon ismerős,a folyosók és a zöld fotelek.



2022. márc. 11. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez a ház valószínűleg a tudatalattidat szimbolizálja. Nem meglepő, hogy ismerősnek, otthonosnak érzed, hiszen a saját fejedben vagy. Ez egy régi ház, lehet, hogy egy régimódi értékrendet jelent. Többször álmodod, tehát jelez valamit, esetleg megrekedtséget, ha mindig pont ugyanolyan. Rémálom, tehát lehet benned valamilyen szorongás, akár rejtett félelem, eltemetett emlék.

Önismereti szempontból jó elemezni ezeket a házas álmokat. Fontos lehet a ház nagysága, szerkezete, akár a színei is, illetve a hozzá kötődő érzések. Mióta álmodod? Nehéz távolból elemezni, hiszen önmagadat csak te ismerheted igazán, én meg egyáltalán nem ismerlek.

2022. márc. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Költözést vagy költözésnek a szükségszerűségét jelzi vagy egy olyan házat vagy nagyon hasonlót, ahol a múltban (gyerekkor) jártál, laktál, lakott valaki aki neked fontos volt.


A nyomasztó érzés azért párosul hozzá, mert álmodban Tudod hogy nem a tiéd az ingatlan, nem otthon vagy, a ház nem nyújtja azt a biztonságot mintha a sajátod lenne.

2022. márc. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1#

Ez egy nagy ház,mintha a múltban tehetős emberek éltek volna ott.

Volt,hogy egy fa padláson voltam valakivel,volt,hogy egy folyosót láttam ahol zöld fotel volt.

Az érzéseim vegyesek kissé ijesztő de még is kellemes.Volt,hogy virágokat láttam az udvaron.És ami még érdekes lehet,hogy én tudom hol van ez a ház,vagyis a faluban ahol felnőttem egy patak mellett.

Viszont valójában ott egy masik ház áll de az álmomban ez ott van.

Ebben a házban mintha othon lennék.


2#

Sosem jártam ebben a házban.

Költözés nem lehet szerintem,nem készülök költözni,viszont most festetek,újítok,bútorozok.Talán lehet közr hozzá.

Nem álmodon hetente vagy havonta,viszont 3-4-5 alkalommal jártam már ott álmomban.Egyszer esett az eső emlékszem.


Nincs előttem arc de egy olyan érzés igen,hogy egy férfi velem van az álmomban.Nem emlékszem mindenre sajnos,de most elkezdett foglalkoztatni.

2022. márc. 12. 00:19
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nos, ha valóban létezik reinkarnácio, vagy vagy valóban léteznek párhuzamos valóságok, akkor én ezekbe sorolnám az álmodat.

Ha tudsz tudatosan álmodni, érdekes lenne keresni egy tükröt a házban. Talán többet megtudnál. A házhoz fűződő érzéseid, gondolataid figyeld, felhozhat még érdekes gondolatokat.

2022. márc. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudok tudatosan álmodni bár van olyan,hogy álmodok valamit egyszer csak figyelmeztetés magamat az álmomban,hogy " hé ez egy álom" onnantól tudom,hogy ez álom és nem sokkal később véget érte de onnantól mintha tudnám irányítani viszont ritkán van ez a figyelmeztetés,nem minden álomban.
2022. márc. 12. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!