Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok néha nagyon...

Miért álmodok néha nagyon erős gravitációval?

Figyelt kérdés

Nagyon ritka de néha annyira intenzíven érzem az álombeli gravitációt, hogy amikor felkelek rendesen emlékszem is az érzésre. Ma pl olyat álmodtam, hogy valami új űrhajó tesztelést csinálnak az űrben és egy úrhajósnak kellett fogni a kormányt de közben a csészealj alakú űrhajó körköresen forgott és ekkor érezni lehetett a gravitációt, az űrhajós meg a levegőben lebegett már ahogy fogta a kormányt. Közben körbe fordult feljel lefelé mire besikerült illeszteni a töltőállomásra. Mindezt úgy hogy harmadik félként néztem vagy hogy mondják, csak láttam de mégis átéreztem.

Korábban még ijesztőbb volt valami kocsiban ültünk és egy félig épített hullámvasútról zuhantunk le a kocsival ami többször körbe pördült és eközben szintén érezni lehetett a fordulást, nagy nyomást szóval baromi ijesztő érzés volt. De talán a mostani űrhajós ijesztőbb.

Maga az álomnak nem tulajdonítok most sok jelentést inkább az érzésnek amit éreztem ezt a "gravitációt" nagyon csodálom álomban. De ritka. Nem tudatos álom volt mert irányítani nem tudtam de erősen éreztem. Viszont mostanában lehet több ilyet álmodok, úgy érzem. Ti tapasztaltatok ilyen álmot?



2022. márc. 25. 18:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
8%
Na most akkor a kocsiban ülés vagy az űrhajós az ijesztőbb?
2022. márc. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Az űrhajós de a kérdéshez szerintem ez nem lényeg és gratulálok hogy ez az egyetlen amihez sikerült kommentálnod már ha érdemben nem is válaszolsz.
2022. márc. 25. 18:40
 3/19 A kérdező kommentje:
A kérdésemre azért várok érdembeli válaszokat is. :)
2022. márc. 25. 18:47
 4/19 anonim ***** válasza:
28%

Nem hinném, hogy az álmaidban erős gravitációt tapasztaltál volna meg. Ha autóval mész akkor a gravitáció a föld felszínén (illetve az autóval megközelíthető helyeken) gyakorlatilag konstans és ahogy távolodsz a földtől úgy egyre gyengül.


Mondjuk az is igaz, hogy azt nem írtad, hogy az álmaid melyik égitesten (illetve környékén) játszódtak csak gondoltam, hogy a földön. Ha egy nagyobb gravitációjú bolygón autóztál, hullámvasutaztál illetve teszteltél űrhajót akkor természetesen megélhettél nagyobb gravitációélményt is!


Szerintem ezt nem ártana konkretizálnod, nagyban segítené a kérdés megválaszolását.

2022. márc. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
4.Nos az űrhajos tuti ilyen szabad űr régióban vagy hogy mondjam tehát nem bolygón, a kocsis meg a földön volt.
2022. márc. 25. 18:54
 6/19 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben nem tapasztalhattál meg a mindennapokban is tapasztalható gravitációnál erősebbet.
2022. márc. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem is igazán gravitáció hanem valami nagyon erős nyomás vagy ilyesmi amit éreztem de nagyon ijesztő volt. sosem éreztem ilyet.
2022. márc. 25. 19:00
 8/19 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem tedd fel még másként a kérdésed, mert nyilván nem a gravitáció okozza. (illetve - szerintem - nem ártana egyértelműsíteni már a kérdésben, hogy az űrhajós vagy az autós álom az ijesztőbb!)
2022. márc. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
8.ennyire nem kell komolyan venni :D..ha tudtam volna úgy írtam de most ez jutott eszembe. nem kellene ezen fennakadni ennyire...
2022. márc. 25. 19:06
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem akadtam fenn, ez szimplán javaslat volt. Ugyanis többen keresőszavakkal jutunk el egy bizonyos kérdésig. És ha te mondjuk azt kérdezed, hogy 'miért vagy allergiás a fokhagymára' aztán kiderül, hogy abban amit eszel nincs is fokhagyma akkor eljutunk idáig...


Na mindenesetre örülök, hogy a gravitációelmélet megdőlt.

2022. márc. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!