Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok néha nagyon...

Miért álmodok néha nagyon erős gravitációval?

Figyelt kérdés

Nagyon ritka de néha annyira intenzíven érzem az álombeli gravitációt, hogy amikor felkelek rendesen emlékszem is az érzésre. Ma pl olyat álmodtam, hogy valami új űrhajó tesztelést csinálnak az űrben és egy úrhajósnak kellett fogni a kormányt de közben a csészealj alakú űrhajó körköresen forgott és ekkor érezni lehetett a gravitációt, az űrhajós meg a levegőben lebegett már ahogy fogta a kormányt. Közben körbe fordult feljel lefelé mire besikerült illeszteni a töltőállomásra. Mindezt úgy hogy harmadik félként néztem vagy hogy mondják, csak láttam de mégis átéreztem.

Korábban még ijesztőbb volt valami kocsiban ültünk és egy félig épített hullámvasútról zuhantunk le a kocsival ami többször körbe pördült és eközben szintén érezni lehetett a fordulást, nagy nyomást szóval baromi ijesztő érzés volt. De talán a mostani űrhajós ijesztőbb.

Maga az álomnak nem tulajdonítok most sok jelentést inkább az érzésnek amit éreztem ezt a "gravitációt" nagyon csodálom álomban. De ritka. Nem tudatos álom volt mert irányítani nem tudtam de erősen éreztem. Viszont mostanában lehet több ilyet álmodok, úgy érzem. Ti tapasztaltatok ilyen álmot?



2022. márc. 25. 18:35
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
10.Igen de ez csak álom és nem életbevaló kérdés :D csak gondoltam megosztom és így sikerült. Aki megérti meg aki nem az nem. Ennyi....
2022. márc. 25. 19:11
 12/19 anonim ***** válasza:
Holisztikus megközelítés, hogy aki megérti az megérti aki pedig nem az nem.
2022. márc. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
12.na jó, mégegyszer ez csak egy álom és nem ennyire pontos válaszokat vártam csak hogy ki mire gondol...de fejezzük be szerintem.:)
2022. márc. 25. 19:26
 14/19 anonim ***** válasza:
Értem. Akkor kérdezhetted volna azt is, hogy ki mire gondol. Én a bolognai spagettire amit a barátnőm főz!
2022. márc. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
14..basszus, úgy teszek fel kérdést ahogy tetszik, ha neked nem tetszik akkor nem muszáj válaszolni! ennyire mindenbe bele kell kötni?--
2022. márc. 25. 20:07
 16/19 anonim ***** válasza:

Nyilván úgy teszel fel kérdést, ahogy neked tetszik, de mi nem tudjuk mire gondolsz közben (nyilván nem a gravitációra, amire te nem is gondolhatsz mivel nem tudod mit jelent) ezért válaszolni sem biztos, hogy tudunk.


Amúgy finom volt!

2022. márc. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
16...
2022. márc. 25. 20:26
 18/19 anonim ***** válasza:

Centrifugális erőre gondolsz.


Fura, hogy ennyi válasz és senkinek sem egyértelmű már a kérdező második mondatából.


Most mindenki kap tőlem egy egyest fizikából.

2022. márc. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mondjuk az, hogy szerinted senkinek sem egyértelmű, hogy a kérdező mire gondol az csak a te feltételezésed, úgyhogy te is kapsz egy egyest iróniából, tanárbácsi.
2022. márc. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!