Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mással is előfordul?...

Ez mással is előfordul? (futás álomban)

Figyelt kérdés
Ma mintha nagyon átéltem volna az egyik álmomat, mert futás volt benne és mikor felkeltem akkor mintha egy maratont futottam volna és levertnek éreztem magam mint más álomhoz képest. Olyan volt az álomban hogy 3-an futottunk más irányba valakik elől. Nem támadók voltak de mi elrejtettünk, birtokoltunk valamit amik valahogy az övéké volt és ezért kergettek minket, de az álom valahol elszakadt. De a hely ilyen füves dombos rét volt kivilágított épületekkel mintha már jártam volna ott de kizárt. Szóval kíváncsi vagyok másnak is volt e hasonló álma ami után így érezte magát vagy ez minek köszönhető hogy így éreztem álmom után?

2022. ápr. 6. 00:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul aludtál. Ez sok mindentől lehet, rossz alvópozíció, stressz, későn fekvés, valamilyen betegség, túl meleg stb. Ez lecsapódott egy álom formájában, amiből fel is ébredtél. Az jó, ha egyébként egyáltalán nem vagy csak kevésszer fordul elő, hogy fáradtan ébrednél, mert akkor nincs nagy probléma.
2022. ápr. 6. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!