Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért nem tudok álmodni róla?

Miért nem tudok álmodni róla?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok valakibe már évek óta akivel sosem találkoztunk és nem fogunk tudni már (meghalt). Napközben nagyon sokat van a fejemben, szinte 0-24 viszont az a furcsa hogy álmodni sose szoktam róla. Olyan álmaim vannak ritkán hogy keresem őt valahol vagy valami információt keresek róla de azoknak is mindig az a vége hogy nem találom , nincs ott és csak az ürességet érzem.

Miért lehet az hogy sose jelenik meg álmomban?

Tudom hogy a kérdést ezotéria kategóriában tettem fel de a pszichológiai oka jobban érdekelne a dolognak, mondjuk bármilyen véleményt szívesen meghallgatok róla.


26/n



2022. ápr. 21. 08:26
 1/3 anonim válasza:
Azért mert meghalt, már nincs vele dolgod.
2022. ápr. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A hiánya jobban foglalkoztat, mint ő.


Én is szerelmes vagyok valakibe, akivel nem találkoztunk, de ő nem halt meg. Én se álmodok vele sose, sajnos.

2022. ápr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Találkozz vele tudatos álomban, elalvás kozbe maradj tudatodál, gondolj rá es találkozhatsz vele
2022. ápr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!