Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Fel nem kapcsolódó villannyal...

Fel nem kapcsolódó villannyal álmodni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, gyerekkorom óta visszatérő álmom, hogy egy sötét szobában hiába kapcsolgatom a villanyt, az nem gyullad fel, sötét marad. Ezután pánikszerű tehetetlenségérzésem támad. A hely nem ismeretlen szokott lenni, hanem itthon a szobám/folyosó helyszíne. Ezután nem tudom mi történik, ennyi szokott lenni az álomban. Kiskoromban nagyon féltem a sötétben, mindig futottam felkapcsolni a villanyt egy sötét helyen, lehet, hogy ez az oka? De már nem félek. Tegnap éjjel is ezzel álmodtam, és elkezdett foglalkoztatni a jelentése. Rákerestem a neten de nem sok használható infót találtam. Valakinek esetleg hasonló álom és megfejtette a miértjét? Vagy aki ért az álomfejtéshez, tudna segíteni?

23/L



2022. máj. 10. 10:46
 1/9 A kérdező kommentje:

Józan paraszti észből arra gondoltam, hogy a fény, mint lehetőség, egy jó sugallat az ember életében, amit nem sikerül elérnem, ezért marad sötét - kudarc, csalódás. Ami egyébként a jelenlegi élethelyzetemre teljesen igaz.

De ezt csak én gondolom bármilyen álomfejtési tudás nélkül, tehát lehet, hogy teljesen független a jelentése. :)

2022. máj. 10. 10:51
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

Nem kapcsol fel, mert amit csinálsz, nem működik.

Próbáld máshogy.


"nem sikerül elérnem"

"a jelenlegi élethelyzetemre teljesen igaz"

2022. máj. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Nekem az jutott eszembe a sorokat olvasva, van valami, amit az életedben el akarsz érni, egy cél, de közben te sem érzed a realitást benne
2022. máj. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

Azt gondolom, ilyenkor nem sima álomban vagy. Ezt érzed te is talán, hogy "gáz van". Persze szeretnél villanyt kapcsolni, még ha nem is félsz, hiszen természetes, hogy ha sötét van, villanyt kapcsolunk.

Szerintem ilyenkor nem vagy a testedben. De nem tudod, mit kezdj a helyzettel.

Talán két dolgot tudnál kipróbálni ilyenkor: egyik az, hogy nem vacakolsz a kapcsolóval, csak próbálsz arra koncentrálni, hogy világos legyen. Másik, hogy kivánd azt, hogy újra a testedben legyél. Második esetben valószínű, hogy azonnal az ágyban fogod találni magad.

2022. máj. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát erre nem is gondoltam. Nem volt még részem paranormális dolgokban, megrémiszt.
2022. máj. 12. 11:21
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

#4

Ha nem a testében van, hol lenne? Nem lehurrogni szeretnék, csak szerintem nem kell túllihegni. Ez picit túlzás. Alszik. A tudatalattija kreál, és ennyi. Nem száll ki a lelke a testéből!

2022. máj. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#6

Nem is a lelke, hanem az esztrál teste. Mialatt a fizikai az ágyban van.

Csak hát nem mindegy, hová kerül az az asztrál test vagy tudat. Ha a fizikai dimenzióban bolyong,akkor érhetik ilyen kellemetlen meglepetések, mert mivel van teste abban az állapotban, csak nem fizikai, hanem annak lenyomata, így nyilván azt hiszi, az esemény valós, de mégsem bír a fizikai tárgyakra hatni. Érezni lehet, a tapintását, de a működéssel lesznek gondok.

2022. máj. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Félni nem kell, nem veszélyes.
2022. máj. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező!

Nekem ugyanez az álmom volt kiskoromban, nagyon sokszor ismétlődött!

Akkor nem értettem hogy miért álmodom és nagyon nyomasztó álom volt, ahogy kétségbeesetten próbálok fényt kapcsolni, de nem müködnek a kapcsolók.

Azután nálam is abbamaradt!

Viszont később történt valami az életemben, ami 180 fokos változást hozott!

Ezután megint álmodni kezdtem de az álom megváltozott a következőre:

Ugyanúgy a házban voltam , viszont már nem volt sötétség! Az összes helységben égett a villany. Emlékszem hogy át akartam menni az egyik helységből a másikba és ezért le akartam kapcsolni a fürdőszobában a villanyt, de egyik kapcsolóra sem reagált a szobában lévő világosság. Egyszerűen nem tudtam megszüntetni emberi erővel a házamban lévő világosságot. Kétszer álmodtam ezt, de én akkor már tudtam hogy mit jelent! Második alkalommal a konyhában voltam de ott sem tudtam lekapcsolni a villanyt. Mindenféle rejtett kapcsolók jutottak eszembe hogy ja persze ennek rejtett kapcsolója van és azt hittem ott fogom tudni lekpacsolni de semmi nem működött, aztán már egy egész kapcsoló tábla jelent meg előttem ami tele volt gombokkal és már mindegyiket nyomkodtam de semmire nem reagált és el kellett ismernem hogy a fényt egyszerüen nem tudom megszüntetni emberi erővel!

Az álom azért változott meg mert történt valami az életemben!

Elfogadtam Jézust megváltómnak és megkeresztelt Szent Szellemmel!

A ház az álmodban a te tested, ahol a lelked lakik!Ezt szimbolizálja!

A világosság pedig a te szellemi állapotod illetve a befogadott Szent Szellem.

Máté 5:14 Ti vagytok a világ világossága. Nem rejthető el a hegyen épült város.

Máté 5:15 A lámpást sem azért gyújtják meg, hogy a véka alá, hanem hogy a lámpatartóra tegyék, és akkor világít mindenkinek a házban.

Máté 5:16 Úgy ragyogjon a ti világosságotok az emberek előtt, hogy lássák jó cselekedeteiteket, és dicsőítsék a ti mennyei Atyátokat."

Remélem tudtam segíteni!

nov. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!