Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy ott voltam egy BMW-vel este egy sivatagi parkolóban és éppen egy utcai versenyre készültem. Aztán elmentem egy szervízhez ahol ott volt egy Mercedes és egy Audi. Utána a Mercedeses kihívott minket versenyre és én meg az Audis elfogadtuk a kihívást. Elkezdődött a verseny és a szervíz melletti nagyon hosszú autópályára mentünk és ott versenyeztünk. Amikor már félúton voltunk a céltól, az Audis le volt maradva és én meg kilöktem a Mercedesest, aki nekiment egy sziklának és felrobbant az autója. Aztán nemsokkal később ugyanaz a Mercedeses, akit kilöktem, utólért engemet és közbe órdított, hogy például: "Ezt most visszakapod!", "Kilöklek te kis köcsög!", "Ó, hogy robbanjál fel!", "Meg fogsz dögölni!". Akkor én rágyorsítottam és lehagytam de kis idő múlva az a Mercedeses valahogy elém került és én lefékeztem. Közben az Audis utólért minket és amikor meglátta a Mercedest, akkor ki akarta kerülni de véletlen megcsúszott és lezuhant a szakadékba. Utána meg a Mercedeses elkezdett üldozni engem és ezt mondta: "Most te jössz!". Utána bedriftelt elém, én meg lefékeztem, de kikerülni nem tudtam mert mellettem volt a szakadék. Én elkezdtem hátrafele tolatni és aztán full gázzal elindultam a Mercedeses felé, mert azt hittem hogy ettől beijed és félre áll majd, de ehelyett az történt, hogy nekiütköztem a Mercedesesnek és lelöktem őt a szakadékba. Ezután láttam, hogy jönnek a rendőrök, én elkezdtem menekülni, de ki volt törve a jobb első kerék a kocsimból és nekimentem egy sziklának, ami megdobta a kocsimat és tetővel a földre érkezett, és kigyulladt. Akkor azt láttam hogy beszorultam és ég a kocsi aztán sötétség jött és felébredtem. Mit jelenthet ez az álom?

2022. máj. 20. 16:42
 1/1 anonim ***** válasza:
53%
Asz hogy egy spiritisztikailag azonosíthatatlan rosszakaró irigy magára.Ön anyagilag jól állhat a rossz lélek csat irigy.Csöpegtessen 4 fiola fahéjas levendulás oldatot a ház mind a négy sarkába és a rontás elmúlik
2022. máj. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!