Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam megyek az utcán és meglátok egy férfit akinek elég sötét a szőre van fura szabású feje, látom rajta hogy majom feje van. Ez tényleg egy majomember? Mondtam. Igen egy majomember vagyok, válaszolt nekem. És elkezdett beszélni velem. Mondta, hogy ő a város majomembere, sokan csodálkoznak rajtam, de én is csak egy emberszabású vagyok. Aztán felfele mutatott nézd ott van a gyümölcsöm, ez az én eledelem. Ez valami banánhoz hasonló nem tudom milyen gyümölcs volt. És elkezdte enni közben engem is kínált vele. Majd hátulról megjelent egy lány, és azt kérdezi: A sommeggyet is szereti? Igen. A majom pedig elvezette őt egy másik fához szemben velünk és odamentek ketten.

A lányt nem ismerem a majom hangját se, de a majomember barátságosnak tűnt nekem. Ez mit jelenthet?



2022. jún. 14. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Jelentése :


Nem sokára fogsz találkozni egy férfivel, akinek erős férfi szabású arca van, egy igazi CHAD-el (aki mindemellett vegetáriánus is). És tök jóban ellesztek 👩‍❤️‍💋‍👨

Aztán majd jön egy lány, aki miatt ott fog hagyni téged. 😔

2022. jún. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ebben az álomban semmilyen rejtett üzenet nincs. Talán annyi, hogy ne ítélj első ránézésre, mert bár csúnya volt a majomember, mégis barátságos.
2022. jún. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Senior Séf ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy aludtál.
2022. jún. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy el fogják lopni a gyümölcseidet.
2022. jún. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez a szovjet majomember volt, aki elszökött és azóta boldogan éli az életét:)
2022. jún. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!