Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

A suliban énekórán kellett énekelnem a Bodzavirág dalt, de iszonyú hamisan sikerült.

Tegnap voltam templomban, és anyukám nagyon szépen énekelte a dalokat, de én nem, lehet köze van hozzá.



2022. jún. 18. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom van-e hallásod. Viszont, amit írsz álom annak a gyökere önbizalomhiány inkább.
2022. jún. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát, úgy van hallásom, hogy nem vahyok siket vagy hallássérült, szeretek zenét hallgatni, a kedvenc dalaim dallamát fejből tudom, de énekelni nem.
2022. jún. 18. 13:35
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van köze hozzá. Ahogyan érezted magad álom közben az énekórán a hamisság miatt, valószínűleg ugyanúgy érezted magad a templomban, mikor anyukádnak jobban ment.

Ennek a feldolgozására volt az álom szerintem, hogy tudatossá tegye, hogy a templomos sztori milyen nyomot hagyott benned.

De ne rám hallgass, inkább a saját megérzésedre. ;)

2022. jún. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!