Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom?

Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés

Szóval az álmom az az volt, hogy mentünk valahová egy traktorral, és aZ utánfutóra ültem egy padra, az egyik lány osztálytársammal, aki tetszik, régen próbálkoztam nála, nem lett belőle semmi, úgyhogy most már "más vizeken evezek". A lényeg, hogy egymás mellé ültünk, közel húzódott hozzám, majd rámdőlt. Én erre szintén rádőltem, majd átkaroltam. Olyan aranyosan szuszogott, látszott, hogy élvezte. . Később viszont elhúzódott tőlem, mintha nem akarta volna. Aztán mikor leszálltunk, kicsit összeragadt újfent a kezünk.

Előzmények röviden: voltunk az osztállyal egy kiránduláson, visszafele pont pont mellé, és amellé ültem, akinél most próbálkozom. Aki az álomban szerepelt, a jobbomon ült, másik a balamon. A bal oldali lányt nagyon meg akartam szólítani, de nem sikerült, a jobb oldali lányt viszonyt igen, és (szerintem) jókat beszélgettünk.

Mit jelent az álmom?



2022. jún. 22. 06:49
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Semmit
2022. jún. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Hát még mindig tetszhet ez a lány attól, hogy nem jött össze. Ez csak ennyi, ha a másik lány nyitott volt, és jót tudtok beszélgetni, akkor jogos, hogy inkább vele próbálkozol. Emiatt az álom miatt nem érdemes hajtani azt, aminek nem is volt eredménye.
2022. jún. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azzal beszélgettem (és az dőlt az álmomban rám), akivel nem jött össze
2022. jún. 22. 11:25
 4/5 anonim ***** válasza:
67%

Ja, értem már. Hát kb. ugyanezt tudom mondani. Neked tetszett az a lány akkor, és most is tetszene. Ennyit jelent az álom.

Nem beszélve arról, ha más lánynál próbálkozol most, és az tényleg érez valamit, akkor őt nagyon megbántanád. Csak azért, mert te az álmod úgy értelmezted, hogy azzal a másik lánnyal mégis lehet valami.

Ha erre vonatkozik a kérdés, akkor álmokra udvarlást, kapcsolatot nem lehet építeni. Ez kizárólag a te érzésed, a lány meg lehet, hogy egyáltalán semmit nem álmodik rólad.

2022. jún. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hú, bárcsak én is ilyeneket álmodnék... És nem olyanokat, hogy magasról lepisilem egy lány osztálytársamat... el kéne mennem egy pszichológushoz...
2022. aug. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!