Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban szerelmes lettem....

Álmomban szerelmes lettem. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Kb. egy héttel ezelőtt álmodtam azt, hogy szerelmes lettem egy férfiba, amikor megcsókolt, a mennyekben éreztem magam. A valóságban már 8 éve férjnél vagyok, nem jutott eszembe sosem hogy hűtlen legyek és mostanában nem láttam romantikus filmet sem, ami hatással lehetett rám. Olyan volt, hogy még most is, sok nap elteltével is, ha eszembe jut, furcsa érzés van a szívem tájékán.
2010. szept. 20. 13:59
 1/6 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem, hogy ismeretlen számomra az a férfi, aki szerepelt az álmomban.
2010. szept. 20. 14:06
 2/6 anonim ***** válasza:
ez egy jo kerdes....de a pasi arcara emlekszel? vagy csak homalyosan?
2010. szept. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak egy kis szeretetre vágysz a férjedtől....mert esetleg kihűlt a szerelem
2010. szept. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, miért lehet ez, a srác arcára emlékszem, de tudom, hogy nem ismerem a való életből.
2010. szept. 20. 17:04
 5/6 anonim válasza:
Az is érdekes, hogy az arcára emlékszel, én arra nem szoktam, csak azt tudom, hogy ez xy de mondjuk egy ismeretlen arcára tuti hogy nem emlékeznék.
2010. szept. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
biztos egy angyal volt.
2010. szept. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!