Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom ?

Mit jelent ez az álom ?

Figyelt kérdés

egy nagy hatalmas orchidea volt benne az álmomban,ami csodás volt majd ha elfordítottam akkor ilyen világos barna száraz volt akkor szomorú is voltam ,de aztán vissza fordítottam és megint szép volt színes és boldog voltam.

Mit jelenthet ez ?



2022. jún. 28. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez lehet egy metafora, ami szerint az embereket szemből kell nézni, és nem hátulról.

Az álmod öntudatosságra vall.

2022. jún. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is metafora. Én arra gondolnék,hogy a lelked szép illetve nem szép oldala ahol sötét gondolatok vannak. Szóval az emberben lévő gondolatok kettőssége, és mivel a szépre vágyunk így elszomorít az elszáradt csúnya rész, de mivel alapjáraton (gondolom) pozitív felfogású ember vagy így ismételten vissza tértél a jó gondolatokhoz. :)
2022. jún. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat.

Épp eléggé beteg vagyok,akkor ahhoz nincs köze ?

2022. jún. 29. 10:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Az álmok hogy mint mondanak nekünk az rajtunk múlik.

Akár azt is szibolizálhatja, hogy éppen nem vagy jól de rövidesen ismételten jól leszel.

2022. jún. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!