Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon furcsa és érdekes...

Nagyon furcsa és érdekes álmom volt. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Az álmomnak négy "része" volt. Az utolsó álom-rész számomra a legfurcsább.


Az első álom-részben a testvéremmel a tanyánkon voltunk (a valóságban havonta egyszer, ha kimegyünk oda). A konyha és az ebédlő között álltunk, és én hívogattam egy szellemet. Hirtelen egy ordítás hallatszott a semmiből, ezután dörömbölés hallatszódott a bezárt konyhaajtó mögül. Ezután kiszakadt az ajtó a falból, és megjelent egy kb. 25-30 év körüli férfi szelleme. Gyors léptekben elindult felénk, közben ordibált, hogy miért zavartuk meg a nyugalmát, meg stb... A testvéremmel együtt gyorsan beszaladtunk az ebédlőajtó mögé, és teljes erőből nekitámaszkodtunk. Erősen nyomtuk az ellenkező irányba, akár egy pajzsot.


Ezután álmomban hirtelen egy egész más helyszínen találtam magam:


Egy fényes, napsütéses városban voltam, ahol a környező házak falai hófehérek voltak. Sétáltam egy kicsit az utcákon, majd megpillantottam egy kastélyszerű, szintén hófehér falú házat, melynek az oldalára ki volt írva, hogy: "Debreceni Egyetem - természetvédelmi tanszék" (a valóságban ott szeretnék továbbtanulni). Ezután megállt egy busz az egyetem előtt, és én felszálltam rá. A buszon megpillantottam a mostani osztálytársaimat, és a gyakorlati tanáromat. Hátul leültem és kinéztem a busz ablakán. Mezőgazdasági területen haladtunk át, és a szántóföld szélén megpillantottam egy épületet, melyet szép, magas nyárfák vettek körül. A sárga falú épületre ki volt írva, hogy: "Debreceni Egyetem - gyakorlóépület". Ekkor a tanárom kért tőlem egy Snickerset, mert éhes volt. Kivettem egyet a hátizsákomból, és odaadtam neki.


Ekkor megint egy új helyszínen találtam magam:


Egy mezőgazdasági földúton sétáltam, forró, nyári nap volt. Előttem pedig az iskola összes tanára, hosszú és széles sort alkotva "menetelt". Mind városi és ünneplő ruhába volt beöltözve. (:)) Valamit egyszerre énekeltünk.


És ezután megint egy másik helyszínen találtam magam:


Egy hosszú, kör alakú, fából készült folyosón álltam, ekkor a folyosó végén megjelent egy kb. 30 év körüli férfi (nem ugyanaz, mint az első álom-részben). Áradó szeretetet éreztem. Az emberből csak úgy áradt a béke és a szeretet. Mosolygós, vidám arccal elindult felém. Mire közel ért hozzám, hirtelen megváltozott a kinézete. Először úgy nézett ki, mint Jézus, de utána átváltozott egy kevésbé barátságos emberré. Hirtelen előrántott egy injekciót és belém akarta szúrni, de én gyorsan kikaptam a kezéből, és beleszúrtam a nyaka aljába. Ekkor hirtelen összerogyott, és kómás állapotba került. Ekkor erős lelkiismeret-furdalás töltött el a tettem miatt - Miért nem hagytam, hogy belémszúrja az injekciót? Miért bántottam?- ehhez hasonló gondolatok formálódtak meg bennem. Ezután hirtelen nagyon furcsa dolgokat kezdett el mondani az ájultan fekvő ember: "Miháel szeret, Miháel érez, Miháel lát, Miháel alszik, Miháel...... és így folytatta felsorolásszerű-hangsúllyal beszédét a férfi.


Ezután hirtelen felébredtem könnyes szemekkel.


2010. szept. 21. 19:25
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Az álmod leginkább akörül forog, hogy félsz a közelgő érettségitől és az új közösségtől.

Egy-két elem még:

rossz lelkiismeret

egyhangúság

valaki tolakodó volt veled szemben

kicsit magányosnak érzed magad, összefolynak a mindennapok.

Üdv

2010. szept. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jelenti
2010. szept. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kicsit utánanéztem az álmomnak, de sajnos nincs valami jó jelentése...


Kísértet. Csupa öröm, szerencse.


Szellemekkel lenni: nagy és váratlan élmény.


Város. Idegen város, amelyen keresztül vándorolnánk: jegyez nagy gondot; halál látogatását.


Angyal. Szerencsés szerelem. Látni: váratlan segítség és nagy öröm. Vele beszélni: utálatos és gonosz dolgok várnak rád. Angyallá lenni: atyádfia meghal.


A lipcsei nagy álmoskönyv szerint: angyalt muzsikálni hallani: gyógyulás betegségedből; angyalt lebegni látni: boldog öregség; angyalt égben látni: vigasz.

1756-os álmoskönyv szerint: angyalt megszólítani: gonosz.

2010. szept. 24. 19:39
 4/4 anonim ***** válasza:

az utolsó álomrész szerintem:

egy kör alakú folyoso.

hát a körben nem lehet elbújni,menekülni és rosszat fogsz tenni valakivel aki jó embernek adja be magát ,de kiderül ,hogy rossz és te miután bántod őt ,bűntudatod lesz vagyis szereted őt.

és lehet ,hogy az iskolában találkozol vele majd.

2010. szept. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!