Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy igen érdekes, de lehet...

Egy igen érdekes, de lehet nem furcsa gondom van? Elolvasnátok a problémámat?

Figyelt kérdés

31 hetes vagyok.

hogyan is kérdezzek, hogy ne legyen olyan közönséges.

Kb. 4-5 napja hasmenésem van, de nem az a nagy, egyszeri, hanem minden wc-zés alkalmával van egy kevés, nagyon kevés híg székletem (hasmenés)

Olyan, mintha részletekben adnám ki a nagyot.


Mit tegyek?


2011. jan. 10. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ki kellene valahogyan derítened, hogy esetleg lelki/idegi alapon, esetleg tejtől vagy más ételtől lehet hasmenés szerű. Figyeld mit eszel, mit iszol. Ha más panaszod nincs, vírus, baci, láz, hasfájás stb., akkor a terhesség alatt érhetnek meglepetések esetleg olyan étel-ital, amire "érzékeny" lettél.

Ha nincs betegséggyanúd, akkor esetleg meg lehet próbálni terhesvitamint szedni 2-3 naponta, hasznos is és fogja a székletet.

Említsd azért terhesgondozáson!

2011. jan. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, persze megemlítem majd. Tejet iszok sokat. De nem változott semmit az étrendem.
2011. jan. 10. 16:42
 3/3 anonim válasza:

Szia!

A tejtől mehet a hasad. Én 17 hetes vagyok és ha sok tejet iszok akkor velem is ez történik.

Üdv

2011. jan. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!