Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Milyen rejtett jelentései...

Milyen rejtett jelentései lehetnek ennek az álomnak?

Figyelt kérdés

Középiskolás lányként a legutóbbi álmomban a régi osztályomban találtam magam (ami természetes dolognak tűnt), éppen vége volt egy tesi órának, tornasorba álltunk, majd az egyik fiú osztálytársam vékony hangon kezdett el szólongatni, miután közelebb mentem hozzá, szorosan átölelt és egy puszit nyomott az arcomra. Ezt követően ugyanazt kérte tőlem, így én is megpusziltam. (az álomban semleges érzéseim voltak ezzel kapcsolatban)


Ebben az az érdekes, hogy az álmom “főszereplőjéhez” nem kötnek semmilyen mély érzelmek, amíg az ő osztályába jártam, mondhatni jó barátok voltunk, de azóta nem gondoltam rá egyszer sem. Illetve többször álmodok a régi (kifejezetten nem kedvelt) osztálytársaimról, mint a mostaniakról, pedig sokkal jobban érzem magam az újabb közösségben.



2022. júl. 18. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Tudat alatt hiányzik a régi osztályod, napi szinten együtt haladtatok előre az életben évekig, majd mindez hirtelen véget ért. Az agyad ezt próbálja feldolgozni, talán jó érzés lenne, ha tudnál találkozni pár ismerőssel onnan. Nem kell feltétlenül pont azzal a sráccal.

Nem véletlenül alakult ki ez a ballagás-ünnep hagyomány, kell egy rituálé, ami segít az embereknek lezárni egy ilyen hosszú és fontos szakaszt.

Én 25 vagyok, és ritkán, de néha a mai napig álmodok az ált sulis osztályommal, pedig nem gondolok szívesen arra az időszakra.

2022. júl. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ!
2022. júl. 18. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!