Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » 6 éve folyamatosan visszatérő...

6 éve folyamatosan visszatérő álom! Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Egy boltban vagyok és venni akarok valamit. Nézegetem a polcokat, de nem tudok dönteni, hogy mit vegyek vagy hogy megvegyem e egyáltalán. Vagy sajnálom rá a pénzt vagy nem tudok dönteni, de végül soha nem jutok el a pénztárig. Mindig felébredek, mielőtt megvenném amit akarok. Szoktam találkozni a boltban régi ismerősökkel, volt tanárokkal, régi osztálytársakkal, olyan emberekkel, akik azóta már nem részei az életemnek. Olyan is volt már, hogy egy gyerekkori barátommal voltam a boltban. A pozitív emberekkel beszélni is szoktam pár szót, a negatív emberek meg vissza sem köszönnek, mennek a pénztárhoz.

Már vagy 6 éve álmodom ezt rendszeresen.



2022. júl. 19. 13:08
 1/2 anonim válasza:
Lelki probléma trauma állhat a háttérben. Ajánlom az álmokkal foglalkozó könyveket de nem az álmok spirituális oldaláról megközelítve. Hanem pszichológiai értelemben.
2022. júl. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez azt jelentheti, hogy valamilyen változásra vágysz, de félsz lépni, mert mindig van valami, ami visszatart, és emiatt nem tudod meghozni a döntést.

Ez vonatkozhat egy dologra is, ami már régóta húzódik, de akár általánosan is igaz lehet az életedben felmerülő kérdéseknél, hogy döntésképtelen vagy.

Ha vásárolsz magadnak valamit, az alapvetően jó érzéssel tölt el, de az álmodban ezt te valamiért megtagadod, csak az a kérdés, hogy miért. Lehet azt hiszed, hogy nem érdemled meg, hogy jó dolgok történjenek veled.

2022. júl. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!