Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az ha apukám...

Mit jelenthet az ha apukám velem álmodik?

Figyelt kérdés
Már felnött nő vagyok,de éjjel apukám velem álmodott. Nem akarta elmondani,hogy mit de biztos nem valami jót,mert reggel felhívott és megkérdezte,hogy jól vagyok-e. Mit jelenthet ez?

2022. júl. 29. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, én pár napja azt álmodtam hogy meg akarnak ölni és egy szupersztár, akibe kamaszkoromban szerelmes voltam mentett meg… az álmok random történnek
2022. júl. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Nem számít hogy ki mennyi idős,a szülők ilyenek,születésüktől kezdve féltik a gyerekeiket és aggódnak értük.Anyám is ilyen,szeret engem és félt,sokszor nem mondja,csak néha valamilyen erősebb megérzés hatására,hogy nagyon vigyázzak magamra,figyeljek mindenre jó alaposan oda.Velm is volt már ilyen megérzés,álom hatására is,de ez nem jelent többet annál mint amikor valaki ébren aggódik szintén ugyanúgy egy szerettéért.
2022. júl. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam erre,hogy nem jelent semmit. Csak kicsit nyugtalanít mert nem szokott ilyet. Eddig sosem mondta. Én is álmodok hülyeségeket,de nem családtagokkal. Max a férjemmel.
2022. júl. 29. 14:59
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Azt jelenti, aggódik érted és szeret téged.

:)))

Én is szoktam a gyerekeimmel álmodni, de nemigen mondom el nekik. Ami nem jelenti azt, hogy sosem volt még rá eset.

2022. júl. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi különöset nem jelent.
2022. júl. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A mindennapi dolgokban miért keresünk extra jelentést?
2022. júl. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!