Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az ha valaki...

Mit jelenthet az ha valaki sokszor álmodik repülőgéppel, általában én vagyok az utas, de soha nem ültem repülőn, gyakran előjön az álmom, mit jelenthet?

Figyelt kérdés
nem utaztam még repülőn,félek tőle , de valahol egy picit kiszeretném próbálni az utazást !
2012. jún. 27. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Álmaid az életed során tudott, tapasztalt, látott, hallott dolgokat, történéseket, helyszíneket, embereket vetítik eléd, legyenek azok tudatosan vagy tudat alatt érzékeltek. Gondolatok, vágyak és félelmek is megjelenhetnek benne természetesen. Önmagában nincs jelentésük, ámde következtetni lehet arra, hogy jelenlegi életedben milyen örömöknek nézel elébe, mit szeretsz, vagy milyen problémákkal, illetve félelmekkel küzdesz. A legtöbb esetben a valóság darabkái elferdülhetnek, megkeverednek álmodban. Egyébként ha úgy nézzük, csak értelem nélküli képek sorozata, semmi több.

Magyarul: félsz a repüléstől, de ki is szeretnéd próbálni. Sok ész kell hozzá, hogy ezt kitaláld, hm?

2012. jún. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen , ezt a hosszú és tömör választ !
2012. jún. 28. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!