Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent a gyerekkorom...

Mit jelent a gyerekkorom kedvenc tanárával álmodni? Mi okozhatta hogy vele álmodtam?

Figyelt kérdés
Másodikba és harmadikba tanított engem, már nagyon régen. Szinte már el is felejtettem a nevét (csak a keresztnevére emlékszem) meg így eleve nem gondoltam rá mert más dolgokkal vagyok elfoglalva. Ma éjjel viszont megjelent az álmomban, és láthatóan nagyon örült nekem. Mit jelent ez és mitől lehet ez?

2022. aug. 6. 16:29
 1/2 Grimfox ***** válasza:
72%
Mivel erős, jó benyomás kapcsolódik ehhez a tanárhoz, személyes álomszimbólummá vált nálad. Egy olyan tulajdonság, vagy élethelyzet szimbóluma, ami kapcsolatotokra utal. Mivel személyes álomszimbólum, csak te tudod megfejteni, mit jelöl. Összetett szimbólum lehet. Emlékezz vissza, mit tanított, hogyan tanított, miért szeretted, milyen személyes kapcsolatod volt vele, és próbáld meg összekötni ezt az elegyet egy jelenlegi helyzettel, eseménnyel, vagy emberrel az életedben. Valami a jelenben olyan benyomást tett rád, mint amilyet ez a tanár tett régen, és ezt a benyomást az álmod a tanár képében jelenítette meg.
2022. aug. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2022. aug. 6. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!