Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
A folyón mentem át egy hídon, keresztanyámhoz mentem és a sekély vízben egy döglött halat láttam aminek kutya feje volt. Nem kaptam a lakást se, nagy nehezen keresztanyám kijött hogy hívjon be, és ahogy beléptem láttam hogy az ágyban fekszik az anyukája betegen és én valami gyógyszereket kapkodtam be gyorsan, nem tudom mire, azt tudom hogy az anyja vízét elvettem hozzá. Ő egy rendet sírt nekem és egy darabig mintha a beteg nagymamámat láttam volna helyette és a hídon átkelve is rá gondoltam hogy vajon ez nem azt jelenti e hogy meghalt. Nem tudom miért álmodok én ilyen hülyeségeket de nagyon megmaradt bennem ez az egész. Valaki tudna esetleg segíteni?

2022. szept. 1. 08:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a semorgoziták befojásolják az álmodat azèrt álmodol ilyeneket.
2022. szept. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A longoriereknél szokás ilyen álommal manipulálni. Ma este maradj fent, hátha jönnek a longorierek és arcal rátapadnak a csúnyádra.
2022. szept. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!