Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Xdkid kérdése:

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés
Szóval. Szombaton voltunk bulizni. Ott volt egy személy akire sokat gondolok, de igazán kettesben még nem nagyon voltunk. Aznap este mikor elaludtam, azt álmodtam hogy együtt ültünk, kettesben, egy elhagyatott helyen, annyira emlékszek, hogy régi vasútsínek voltak, épületekkel körbe. Következő nap vasárnap, ugyanazt álmodtam ugyanazon a helyen. Ma, hétfőn korábban elaludtam, és most keltem nemrég, hiszen azt álmodtam, hogy ahol voltunk bulizni azon a helyen ültünk kettesben, és beszélgettünk. Nagyon valósnak tűnt és egyből fel is ébredtem. Szombaton fogunk legközelebb találkozni. Szerintetek mit jelenthet? Csak szimplán sokat gondolok rá? Szerintem ez azért necces, mert 3x egymás utáni napokon megjelent az álmomban.

2022. aug. 23. 01:57
 1/1 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Szimplán azt, hogy intenzíven foglalkoztat.
2022. aug. 23. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!