Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért volt szexuális álmom...

Miért volt szexuális álmom olyan személlyel, akit kifejezetten taszítónak gondolok?

Figyelt kérdés
Régi osztálytársammal volt szexuális álmom. Nem is gondoltam rá évek óta, suliban sem beszéltünk szinte soha. De kifejezetten taszított és rondának tartom. Miért lehetett vele szexuális álmom? Van jelentősége?

2022. szept. 18. 13:41
 1/6 anonim válasza:
40%
Csak egy alom volt. Felébredtél,üdv a valóságban.Nem tudom mit vársz ettől a kérdéstől.
2022. szept. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
vannak olyan emberek akik be tudnak lépni a többi ember álmaiba , a régi osztálytársad ilyen
2022. szept. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Lehet az álom volt a valóság és most álmodsz. Erre nem is gondoltál?
2022. szept. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Lehet ez egy szubjektív üzenet a tudatalattidtól, hogy nem veszel észre valamit, nem látsz át a "külsőn"....vagy pedig előkészít valamilyen eseményt ami hamarosan bekövetkezik.

Egyébként a 2#-es válaszát sem zárnám ki, bár az elképesztően ritka, mármint hogy erre használná.

2022. szept. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Van olyan, hogy rémálom. Ez épp olyan. Az játszódott le benned ami épp benned undort kelt. Ennek is megvannak a maga pszichológiai miértjei, a választ viszont magadban kell keresned.
2022. szept. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
62%

Nem tudom :(

Nekem olyannal volt akit nagyon közelről ism, szuper jó volt, mintha megtörtént volna. El is mentem ::))

2022. szept. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!