Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ennek az álomnak mi lehet a...

Ennek az álomnak mi lehet a jelentése? Egymás után 2x is ezt álmodtam.

Figyelt kérdés

Az elejére nem nagyon emlékszem. De volt egy lány, Lea, akit igazából nem ismerek, de tudom ki ő, viszont ő nem tudja, hogy én ki vagyok. Sokszor feldobja a facebook és az instagram a profilját.


Az volt, hogy volt neki egy fiúja az álmomban (a valóságban nem tudom, hogy van-e). Ott öltözés közben valahogy megláttam, hogy a Lea fiújának nincsen pénisze, le volt szakítva/vágva/csonkítva. Gyorsan elkaptam a fejem, mert elszégyelltem magam. Bejött Lea nagynénje (őt se ismerem, csak egy sport csoportnak a vezetője), aki kiabált valamit Leával.

Aztán Mentünk haza együtt az iskolából, én, ő és a fiúja. Meg akartam előzni őket, meg is előztem egy keskeny útrészen. Fordultam volna befele a házhoz, erre Leáék is befordultak, és számomra is nyilvánvalóvá vált, hogy egy helyen lakunk. Mentünk be a lépcsőházba, és Lea elkezdett velem beszélgetni, de én nem is értettem, mit mond többnyire, mert úgy beszélt, mintha össze lettek volna tapasztva az ajkai egy ponton. Egyszer-kétszer visszakérdeztem, a többi alkalommal csak bólogattam, mert nem értettem mit makog a csaj. Bementünk hárman az egyik házba (ami valszeg a mi házunk volt), ott volt apám is. Apámnak elmesélte Lea fiúja, hogy mi történt a péniszével: meg akarta ölni magát és véletlenül odairányította.


2022. szept. 19. 16:15
 1/2 hosszúhajú ***** válasza:
40%
az hogy szétlőtte az izéjét, meg le volt szakadva, ez nekem valami agresszió, az pedig hogy leának össze volt tapasztva az ajkai az ki nem mondott dolgokra utal nekem. valami rejtett agresszió egy része - de csak tippelek.
2022. szept. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ha háromszor is hatot dobok, akkor álljak neki és tegyem fel az összes pénzem a következő dobásra, mert úgy is hatos lesz?
2022. szept. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!