Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy 3 szellem...

Azt álmodtam, hogy 3 szellem körbe-körbe járt az ágyam körül, 1 nő és 2 férfi. Majd a nő homlokon csókolt. Eléggé rémisztő volt számomra, de éreztem a nő szeretetét. Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Mivel álomban nem tud az agy arcokat értelmezni, ezért az arcokat nem is láttam, viszont 3 hozzátartozóm hunyt el, a 2 nagyapám és dédnagymamám. Vélhetően ők voltak. (Már nagyon régen elhunytak)

2022. aug. 10. 07:26
 1/7 anonim ***** válasza:
12%

Szóval nem láttad az arcukat, de egyből elhunyt hozzátartozókkal összemosod.

Logikai ugrás.


A második logikai ugrás, hogy azt gondolod ennek van jelentése.

Mondjuk éhes makk disznót álmodik.

2022. aug. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Nem néztél mostanában olyan filmet amiben láthattál homlokon csókolózós jelenetet?
2022. aug. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
Talán a szellemi vezetőid voltak, - ez alapján viszont ez egy beavató álom is lehetett.
2022. aug. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Mekkora taplo valaszt adott egyes és kettes.


Kérdezö szerintem tudat alatt hiànyoznak neked a nagyszuleid es ezert almodtad ezt.


Vagy lehet igy àlmodban uzentek, hogy veled vannak es vigyaznak rad.

2022. aug. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Jaj bocsànat 2-es csak 1-est akartam ìrni. Nem neked szólt.


4-es vagyok.

2022. aug. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Arc nélkül, név nélkül milyen taplók tudnak lenni az emberek. Valószínűleg ennyire szar élete van, hogy másba kell rugdosni, hátha neki is szar lesz. De nem jött be!!!


2-es és 4-es köszönöm a normális választ. Nem láttam ilyen filmet.

2022. aug. 11. 07:32
 7/7 Gombanyo12 ***** válasza:
45%
Lehet, hogy tudok válaszolni a kérdésedre, de nem olyan egyszerű... Lehet,hogy nem álom volt. A homlok puszit valószínűleg azért kaptad mert tényleg szeretnek téged és tudták, hogy félsz "álmodban". Ami nem biztos, hogy álom volt. Én is érzékeltem már csukott szemmel mellettem álló alakokat de azok nem akartak jót. Az egyik megfogta a karomat, jegesek voltak az ujjai. Csukva volt a szemem de mégis - bizonyos fokig -láttam őket. Ilyenkor tudja meg az ember, hogy van egy harmadik szemünk is ...Nem vagyok bolond,sem léleklátó, de érzékeltem már különleges dolgokat és tanulok is e témában sok mindent. Nem tudom,hogy hogyan oldható meg, de ha érdekel akkor keress meg privátban. Gombanyo12
2022. aug. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!