Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha azt álmodom,...

Nyugi kérdése:

Mit jelent, ha azt álmodom, hogy egy ember akiért rajongok meghal, újraéled és látni szeretne engem?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem azt az embert... Azt álmodtam, hogy meghalt. Nagyon fájdalmas halált halt. Aztán 10 perccel később újra éledt, utána meg fel akart hívni. Aztán odahívtak a kórházba és felébredtem. Az egészet úgy láttam, mintha egy szellemként lebegtem volna egy sarokban, egészen addig amíg nem szóltak nekem, hogy hív engem magához.

2022. szept. 28. 17:53
 1/2 anonim válasza:
Azt jelenti, hogy szoktál álmodni.
2022. szept. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon bölcs vagy! Igazából nem nagyon szokott érdekelni, hogy mit jelent egy-egy álmom, csak nevetek rajtuk, hogy micsoda baromságok... De ma az angoltanárom azt mondta, hogy ha meghal valaki az álmomban, az valami jót jelent, és kíváncsi lettem...
2022. szept. 28. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!