Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ezt miért álmodhatom ennyiszer...

Ezt miért álmodhatom ennyiszer? Van bármi jelentése?

Figyelt kérdés
Szó szerint minden héten azt álmodom, hogy egy emberrel, aki gyűlöl engem (én őt nem) kibékülök, meg barátok leszünk. De amúgy a valóságban nem akarok semmit tőle, szóval nem is értem miért álmodhatom ezt ennyiszer.

2022. szept. 30. 07:40
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem látens módon fel akarod kérni egy táncra. Ha legközelebb látod közeledni, kezdj el keringeni körülötte mint egy bolygó a nap körül.
2022. szept. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az álmok nagyon kiszámíthatatlanok, a tudatalattiból fakadnak, ezért nagyon nehéz értelmezni őket (főleg a divatos "álmoskönyvekkel", amik nagyon általánosítanak a szimbólumok jelentése terén, pedig minden ember egyedi, megismételhetetlen személyiséggel rendelkezik, ezért minden kép, hang, jelenés az álmaikban egyedi, más és más jelentéstartalommal bírhat).
2022. szept. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%
Gondolom alapból te inkább a békességre törekszel. Inkább tartanál fent vele egy normális, semleges viszonyt, mint egy negatívat.
2022. okt. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!