Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodhatom ezt? (Már...

Miért álmodhatom ezt? (Már többször is)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elég furcsa, visszatérő álmom van.


Álmomban megcsalom a páromat, vele. Mármint a páromat a párommal.


Rossz érzés ez az álmomban, nem arról van szó, hogy izgalmas a bújkálás, vagy ilyesmi, tehát az, hogy hiányzik valami izgalom a kapcsolatomból, kilőve. (Meg azt nyilván érzékelném amúgy is). Szeretem ilyenkor a megcsalt páromat is, de akivel megcsalom (vagyis szintén ő), őt jobban szeretem.


Arra gondoltam, hogy én megvetem nagyon a megcsalást, és sohasem tenném, és talán az agyam azt vetíti ki, amivé nagyon nem szeretnék soha válni, viszont vagyok annyira gátlásos, hogy nem valaki mással csalom meg őt. Van ennek értelme?


Olyat is álmodtam már, hogy valakit megcsalok vele, de ilyenkor az a személy egy "senki", tehát nem ismerem a való életben, arcot sem tudok hozzá párosítani, csak tudom, hogy van.


Egyébként a kapcsolatom nagyon harmonikus, lassan öt éve tart, de nem jelentkezik, amit mondanak, hogy a szerelem szavatossági ideje 4 év. Lehet, hogy pont ettől tartok? Hogy már túlléptük, és mi van, ha hamarosan eljön ez is? Szeretek szerelmes lenni belé, és azt is érzem, hogy ez neki sem múlt el. Túl tökéletes minden, és attól tarthatok tudat alatt, amit a tapasztalt emberek mondanak?


Nem szeretnék erre rágörcsölni, mert az sokszor elrontja a jó dolgokat.


Szerintetek?



2020. dec. 27. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Maszturbáld ki magadból es elmúlik. Tudományossan bizonyított teny.
2020. dec. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A párod bizonytalanságban tart vagy megbélyegez, vagy vonzódik hozzád ez akaszt ki téged.

Saját vélemény: A párodnak a saját szexualitásával van baja, önértékelési gondjai lehetnek.

2020. dec. 31. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!