Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Fura álmok, mit jelenthetnek?

Fura álmok, mit jelenthetnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mostanában rengeteget álmodok hatalmas épületekkel, és mindig szöknöm kell, futnom, ugrálnom akadályokon át, bújkálni, hogy ne találjonak meg akik épp üldöznek.. Soha nem kapnak el, általában nem is látom, aki üldöz, csak tudom, hogy a nyomomban van.. Majdnem mindennaposak ezek az álmok.. Pár napja álmomban felküldtek az űrbe valami lift szerűséggel, és onnan kellett leszöknöm, mert kísérletezni akartak rajtam.. Utoljára azt álmodtam, hogy a munkahelyemen voltam (gyár) és sokkal sokkal nagyobb volt mint valójában, majdnem már ilyen felhőkarcoló volt, és ott is a legmagasabb emeletről kellett szöknöm, bújkálnom a gépek között, ki kellett érnem műszakváltás előtt, mert különben rám zárják a gyárat, meg ilyenek.. Brutál nagyokat ugrálok, sose esek el, 10 lépcsőfokot is leugrok, mert annyira sietek.. Bocsi, hogy hosszú lett, és köszönöm a fáradságot annak, aki elolvassa, a válaszokat pedig előre is köszönöm. :)

2022. okt. 13. 22:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló, de informálnom kell téged.


Az álmok nem jelentenek semmit, legalább misztikus módon nem.

2022. okt. 14. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!