Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Gyermekkoromban mit jelenthett...

Gyermekkoromban mit jelenthettek ezek a visszatérő álmok?

Figyelt kérdés

Kb. 4-5 éves lehettem, még óvodás voltam. Visszatérő álmom volt, hogy egy légüres fekete térben vagyok. Előttem fehér kör és téglalaphoz hasonló alakzatok lebegtek, és ahogy jöttek felém egyre nagyobbak lettek. Az alakzatok átlátszóak voltak, csak a fehér szegélyek voltak láthatók, a belseje beleolvadt a fekete légüres térbe. Amikor “átmentek” rajtam végül ezek az alakzatok nagyon rossz érzés volt szinte mindenem “beremegett” álmomban. Általában ilyenkor vérzett is az orrom, reggel csupa vér volt a párnám. (Az orvosok erre mindig csak azt felelték, hogy elpattant egy hajszálér az orromban, nem kell vele foglalkozni különösebben) Az álmomról magam sem tudom miért, de sosem meséltem a szüleimnek és az orvosoknak sem. Egy idő után megszűntek ezek az álmok soha többé nem álmodtam ezeket. Az orrvérzés is elmúlt.

Most 28 éves vagyok. Szerintetek mit jelenthettek ezek a visszatérő álmok? Alapjáraton nem sok jelentőséget tulajdonítok ezeknek az álmoknak, ritkán jut eszembe.


2022. szept. 4. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem igazán járok az ezoterika kategóriába, de a főoldalon megláttam a kérdésed címét. Mondom rákattintok. Ahogy elkezdtem olvasni, libabőrös lettem. De nem azért mert ijesztő, hanem mert szinte ugyanezt álmodtam kiskoromban, egyedül az alakzatok fehér szegélye nem stimmel. Még annyit tennék hozzá, hogy amikor ezeket álmodtam, akkor mindig arra keltem fel, hogy összeszorul a torkom és fuldoklom. Borzasztó volt.
2022. szept. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amikor azt írtad hogy mindened beleremegett az álmodba úgy érted hogy olyan érzés volt mintha "rezegnél"? Olyasmi mintha ráfeküdnél valami hatalmas motorra, és éreznéd a rezgését az egész testedben. Mint amikor beülsz a busz hátulsó részére amerre a motor van, csak megszorozva vagy százzal (Hát, vagy legalábbis azt hiszem hogy arrafele van a motor...).

Hogy ha tippelnem kellene akkor ez valami emlékfoszlány lehetett akkoriból amikor két élet között voltál. A gyerekek általában nyitottabbak erre, de idővel kikopnak ezek a plusz képességek és emlékek. Hasonló nálam is volt, igaz hogy én nem láttam alakzatokat, de gyakori visszatérő álom volt gyermekkoromban ez a fekete hely. Gyakran álmodtam hogy ott vagyok, és két másik személlyel beszélgetek, a vége mindig az volt hogy elköszöntek tőlem én meg felébredtem. Gyerek voltam amikor ezt álmodtam, de furcsamód az álomban meg felnőttnek láttam magam:) Lehet hogy csak a gyermeki elme szüli ezeket a dolgokat, bár mindenesetre érdekes élmény volt.

2022. szept. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!