Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ennek lehet valami jelentése?

Ennek lehet valami jelentése?

Figyelt kérdés

Na tehát.. Azt álmodtam, (legalábbis innentől emlékszem rá), Hogy álltam egy kapu előtt. Igazából kiköpött olyan volt, mint a mi hátsó kapunk, a templom is jól látszódott. Állt egy ember a kapu előtt. Valami olyasmit mondott, hogy "próbálj meg belépni a mennyország kapuján". Én el is indultam. A kapun lánc és lakat volt. Kifeszítettem a láncot, amennyire csak tudtam, és a kapu két oldala közötti résen bebújtam, majd odamentem az emberhez, aki erre azt mondta: "Nem jó, próbáld újra". Majd hatalmas szél kerekedett, is visszafújt engem a kiinduló pontra. Ezután hirtelen egy szörnyen rémisztő zene (De konkrét én olyan ilyesztő hangokat még SOHA nem hallottam azelőtt) szólalt meg max hangerővel a fejemben, és képek, újságcikkek jelentek meg előttem, benne eltűnt gyerekek és brutálisan meggyilkolt emberek képeivel.

Jelenthet ez valamit, vagy csak egyszerű álom?



2022. nov. 8. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A mennyország kapuján nem tudsz feszítéssel, agresszióval, belépni, csak hittel. Ha mással próbálkozol, maradsz agresszió és szörnyűségek világában.
2022. nov. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A negativ gondolataid félelmeid miatt mindig visszakerülsz az elejére-ördögi kör..
2022. nov. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!