Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért akarnak felkelteni...

Miért akarnak felkelteni álmomban, ha rájövök, hogy álmodom?

Figyelt kérdés

*Tudatos álmodás, lények amik fel akarnak kelteni, alvási paralízis*


Nemrég láttam egy tiktok videót ( [link] és nagyon elgondolkodtatott, mivel hasonló élményben volt részem.


Valamiért mindig mikor tudatosan álmodom és rájövök erre, jön egy ember, vagy lény, és rámtámad/ elkezd üldözni, ami elég rossz élmény, ennél fogva verejtékek között kelek fel úgy, hogy a torkomban dobog a szívem, sípol a fülem, és halálfélelmem van.


Ezután a visszaalvás is nehézkes, mert vagy abba az álomba térek vissza, vagy valahogy az éberség és álmodás között maradok, és még hogy megkoronázzam az estémet, átélek egy jó kis alvási paralízist is.


A tapasztaltaktól kérdezném:


> Van valamilyen szakneve azoknak a lényeknek/ embereknek, akik azt akarják, hogy felkeljek, mikor rájövök, hogy álmodom? (Milyen kifejezéssel olvashatok utána?)


> Hogyan ne változzon a tudatos álmom rémálommá? Hogy ne keljek fel verejtékek között?


> Ha mégis tudatos - rémálmom volt (jó fura kifejezés), hogyan aludhatok vissza a leghatékonyabban, hogy aztán ne éljek át alvási paralízist?



2022. nov. 10. 23:16
 1/3 Lucifer-666 ***** válasza:
Nekem sajnos ritkán volt ilyen élményem, viszont utána mindig sokkal jobban éreztem magamat. Nem kell mindenhez olyan negatívan hozzáállni. A legjobb dolog megtapasztalni a megtapasztalhatatlant.
2022. nov. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérd Isten segítségét, nekem ez vált be!

Álmodban vagy a legkiszolgáltatottabb a démoni lényeknek! Főleg hogyha tudatos az álom!

2022. nov. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha komoly szívdobogásra ébredsz, akkor lehet, hogy tényleg baj van!

Ha erősen horkolsz, és közben majdnem megfulladsz, akkor fordulhat elő ilyen.

Kérj beutalót a háziorvostól alváslaborba, ha hosszú életet szeretnél!


Ja, és ha nem halsz meg, akkor is előfordulhat olyan, hogy az oxigénhiánytól mindig egy kicsit romlik az agyad.

2022. nov. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!