Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek mit jelenthet ez...

Szerintetek mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Nos, az a helyzet, hogy lassan másfél éve vissza-visszatérően álmodok egy személyről. El szeretném mesélni honnan "ismerem". Még általános iskolában volt egy osztálytársam, akibe fülig bele voltam zúgva, de tudjátok, úgy hogy közbe jó ha 8 év alatt 2 szót váltottunk egymással. Akkoriban én voltam a dagadt, szemüveges stréber lány, aki arról a menő-rossz fiúról álmodozott és leste állandóan. Ez a része ennyi, azóta 15 évesen megismertem a jelenlegi élettársam, akivel 8 éve együtt vagyok, van egy másfél éves kisfiunk, szeretem, imádom őket. (Persze megváltoztam, már mérföldekre vagyok az akkori külsőmtől hál'isten :D ) De már lassan másfél éve visszatérően azzal a fiúval álmodok. Ez előtt még csak nem is gondoltam rá. Sokszor azt álmodom, hogy én a jelenlegi koromban (23 éves) vagyok, neki a fiatal arcát látom, vagy különböző szitukban összejövünk. Tegnap például azt álmodtam, hogy a fiúnak az anyja belecsapódott egy kocsival egy épületbe, aztán a fiú eléggé meg volt törve, aztán ott találtam magunkat a régi iskolánkban, napokig szemezgettünk egymással, de tudjátok, van az az érzés mikor nézel valakit, ő is téged de nem lépsz, aztán egyszer csak oda jött hozzám és megcsókolt, majd a barátait a kapu előtt elküldte, kivezetett az udvarra és ott beszélgettünk, nevetgéltünk. Ezek az álmok nem minden nap vannak, de másfél éve visszatérnek, van hogy 1 hónapban kétszer. Megkerestem facebookon a fiút, akinek már évek óta barátnője van, talán már babát is várnak. Mióta megkerestem, azóta már a mostani arcával álmodom. Egyszerűen fogalmam sincs mit érezzek-gondoljak ezzel kapcsolatban, kicsit rosszul érzem magam, hogy álmomban megcsalom a párom, persze ezt neki egyáltalán nem is mondtam el, de értitek.. fogalmam sincs honnan jönnek ezek és miért. Aki egy kicsit otthon van ebben a témában, kérem fejtse már meg nekem, vajon miért van ez?! Kezdem elég rosszul érezni magam emiatt..

2022. nov. 25. 23:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmit.
2022. dec. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!