Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álom. Mit jelenthet? Sámánok...

Álom. Mit jelenthet? Sámánok (vagy táltosok), szobor, kis méretű élőlények, cipő. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Egy szemben lévő fal mellett sámánok énekeltek.

Kezdetben mintha ember méretűek lettek volna.

De aztán olyan volt, mintha fából lennének faragva és nem emberi nagyságúak, hanem kb 25-30 cm-esek.

Volt több csoport.

Úgy tudtam, hogy a csoportok nincsenek annyira jóban egymással és ez érthetetlen, fájó volt számomra.

Az egyik csoport tagja odament a másik csoporthoz, amin meglepődtem és az, hogy odament, reménykeltő volt. (Abból a szempontból, hogy akkor azt gondoltam, hogy talán nem helyes a korábbi értesülésem és mégis jóban vannak.)


Mi szemben voltunk azzal a fallal.

Aztán még több ilyen kisebb méretű élőlényt láttam, ők már nem sámánok voltak és nem fából lévőnek látszottak.


Kérdeztem valakit - talán anyámat - hogy ezek igazi élőlények?


Azt hiszem, hogy aki válaszolt, azt mondta, hogy igen.


Akkor megpróbáltam én is odatenni egy kis szobrot, oda is tettem, de az a szobor valamivel magasabb volt, mint az ottani többi élőlény.


Eközben derült ki számomra, hogy apám is ott volt, balra a hátam mögött.

Valamit szólt - talán kérdezett hangosan - ez kissé kínos volt, és még akkor helyeztem el ott a szobrot és addig jó lett volna, ha csendben marad - az valami tiszteletteljes dolog volt, hogy odatettem a szobrot.


Aztán volt valami újság ott és talán apám vmi cipőről kérdezett, amit talán én készíttettem, tehát csináltattam.


És valakinek mondtam, hogy kellemes karácsonyt, pedig régóta nem tartjuk a karácsonyt.


De ez azt hiszem, hogy már máshol játszódott.


Ébredés után jutott eszembe, hogy tényleg, elkezdődött az adventi időszak. (De azért még nincs karácsony.)


Miket jelenthetnek ezek?



2022. dec. 2. 08:53
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
17%
Hülyeség az egész, az álmoknak nincs jelentése.
2022. dec. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
46%

Úristen, én is láttam ugyanezt a fallal

meg a sámánokkal pár napja álmomban !!

2022. dec. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
55%
1. ~ Légy szíves ne hülyeségezd le senkinek sem az álmát! Az nagyon rosszul esik a kérdezőnek!
2022. dec. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

#2. Szia! Ezt komolyan írod? Ha igen, akkor érdekes és különös. Szerinted mit jelenthet?!

Neked mi volt a szereped a jelenetben?

2022. dec. 2. 13:58
 5/33 anonim ***** válasza:
42%
#4 a sámánok azt mondták, valami nagy dolog készülődik és mindenkinek ott kell lennie majd
2022. dec. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

#5. Köszi. Az biztos, hogy nagy dolog készülődik.

Tudsz írni privát üzenetben, hogy te mivel foglalkozol?

Mit gondolsz arról, hogy ugyanaz volt az álmunkban?

2022. dec. 2. 15:03
 7/33 anonim ***** válasza:
60%
Az álmok a napközben, és életet alatt felgyülemlett és elraktározott emlékek visszaáramlása a tudatalattidból a tudatodba. Sosem értettem, akik ebből ilyen túlvilági jelentéseket várnak. Én is álmodtam múltkor egy démonról, aki kergetett. Gondolhatnám sátáni jelenésnek, de igazából arról van szó, hogy láttam egy démonos filmet, meg játszottam egy üldözős játékkal, és az agyam összekombinálta a kettőt, és ez így jött elő álmomban. De álmodtam már mindenféle sötét lidércekről, megőrülésről is. Az meg attól volt, mert egy skizofrén lánynak megnéztem pár alkotását, meg meghallgattam az élményeit. Minden ilyesmi összefügg valamivel, amit átéltél. Legyen az akár valódi élmény, a saját fantáziád, amit elképzeltél, vagy film, akármi. Nettó degradálása az a fantasztikus emberi elmének, ha azokat a csodákat, amit az ember álmában lát, valamiféle misztikus erőnek akarja tulajdonítani. Épp elég misztikus a saját elméd. Végtelen lehetőségekkel, nem kell itt külső körülményekre gyanakodni.
2022. dec. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Ez már csak azért sincs így, mert akkor nem álmodta volna vki azt, amit én.
2022. dec. 2. 18:31
 9/33 anonim ***** válasza:
52%
Zabos vagy az apádra, mert megfoszt a meghitt karácsony átélésétől.
2022. dec. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
51%
Mindenbe bele lehet mindent magyarázni. Mint ahogy azt a példákkal is írtam. Eleve az ember ébredés után pár perccel szinte teljesen elfelejti az álmát, mert ez az agy önvédelmi mechanizmusa a "felesleges emlékek" elkerülése érdekében. Csak abban az esetben nem, ha ébren még egyszer végigpörgeted a fejedben, de az már nem a valódi álom emléke, hanem csak egy váz, plusz bármi, amit utólag hozzá költesz fejben. Én minden nap álmodok. Millió félét. Egy átlag ember elképzelni sem tudja, mennyi mindenről álmodok egyetlen éjszaka alatt is, ráadásul én minden egyes nap. Most én is kezdjek el sámáni összefüggéseket keresni ezekben?
2022. dec. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!