Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Eltörtem a szerencse hozó...

Eltörtem a szerencse hozó szobor elefántnak az orrát ,ami a nappalim szekrényén van okozhat szerencsétlenséget ?

Figyelt kérdés

Mikor megvettük még a boltba a pénztárnál el törtük férjemmel véletlenül 😂 haza hoztuk pillanat ragasztóval vissza ragasztottuk,Ez még tavaj karácsony előtt volt,és azóta elég szerencsétlenek vagyunk, és most gondolkoztam hogy vajon miért lehetünk, és fel merült bennem ez a kérdés.. hogy talán e miatt?🤔 szerintetek?

(Két elefántot ábrázoló szobor, a kisebb elefánt a nagyobb elefántnak a hátán áll,mind kettő ormánya felfelé áll )


2020. júl. 19. 21:43
1 2
 1/11 anonim válasza:
83%
Igen, biztosan egy sorozat gyártott (vlsz. Kínában készült) porfogó fogja meghatározni a sorsod.
2020. júl. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Aki nem hisz az ilyenekben, ne untasson! köszi
2020. júl. 19. 22:20
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Fordítsd az legközelebbi ablak irányába - a fény felé nézzen!
2020. júl. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
36%
Már semmit se tehetsz. Belenéztem a jósgömbömbe és azt láttam, hogy egy évig csak szerencsétlenség fog érni.
2020. júl. 20. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Persze, pont ezért vagy szerencsétlen...
2020. júl. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én is bele néztem a jósgömbömbe,és azt láttam egy élettelen unatkozó ember vagy aki egész nap a gyakori kérdések kérdését olvassgasa mert nincs jobb dolga 😓😂😂😂😂
2020. júl. 20. 10:56
 7/11 anonim válasza:
33%
Ráhibáztál. Viszont én nem rakok ki kérdéseket lényegtelen dolgokról.
2020. júl. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Ragaszd meg, akkor is ha csúnya lesz a ragasztás! A lényeg, hogy valahogy "egyben legyen" így ugyanúgy szerencsét hoz. Ne félj, nem lesz baj.
2020. júl. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%
Jaj bocsi,most olvasom, meg van ragasztva! Akkor semmi gond! Így is szerencsét hoz.
2020. júl. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%
Szerinted miért tört el a boltba?Hogy ne vidd haza.Sok ilyen véletlen van, amire nem figyelünk oda.
2020. júl. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!