Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kígyókkal álmodtam, amik...

Kígyókkal álmodtam, amik emberré is változtak egy nagy mezőn. Mit jelent ez?

Figyelt kérdés

Rettegek a kígyóktól, a minap mégis velük kellett álmodnom. Egy nagy zöld réten, legelőn sétáltam egy, a mezőt két részre osztó kis járdaszerűségen, közben velem szemben, a kis járdától jobbra annyi kígyó mászott felém, hogy a talajt se láttam. Többnyire zöld, barna, pirosas-feketés kígyók voltak ezek, vastag óriáskígyók tömege. Utána egyszercsak megszakadt az álom, mielőtt elértek volna engem, a mező másik részére kerültem, és azt láttam, ahogy a kígyókból 20-30 ember lett, akik egy nagy körbe álltak, a kör közepén pedig az egyik barátomat akarták megölni, én pedig berontottam a körbe, megakadályozva azt, hogy különféle fegyverükkel bántsák és itt megint megszakadt az álom.

Miket jelent ez az álom?


2022. dec. 6. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Semmit.
2022. dec. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
két nap múlva eljön érted a halál
2022. dec. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A nagy zöld mező a béke és az igazság jelképe.

A piros kígyó az elfojtott érzelemid a barátod pedig a lelkedet szimbolizálta.

A kígyók (az elfojtott érzelmeid) megtámadták a barátod (a lelked)


Röviden tömören: A lelki világod lassan tönkreteheti ha nem engeded ki a stresszt és az érzelmeid.

2022. dec. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kígyókkal álmodni jó, pont nem rég mondta egy barátom...
2022. dec. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Az a barátod lehet, hogy áskàlódós, ravasz, álnok emberekkel van körülvéve ( mérgező családi vagy munkahelyi közeg). Vagy esélyes, hogy ilyenbe kerül. Esetleg ilyesmitől félted.
2022. dec. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ő egy amerikai kundalini csoportra hivatkozva mondta ezt, ahol ezt jó "üzenetnek" tartják.
2022. dec. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%
Az én kígyóm iszonyú.
2022. dec. 7. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Amikor megszületett az univerzum minden állatnak jelentést adott? : hogy majd ha az ember álmodik akkor a kígyó az elfojtott érzelmeket szimbolizálja? Csak mert azt hittem a tudat befolyásolja a világképünket és az úgymond tudat alattit is. Ha valaki imádja a kígyókat és azt álmodja, hogy van egy kígyója ami szereti mint egy macska pl. Akkor is rosszat fog jelenteni? Vagy csak akkor ha olyat olvasott a neten, hogy a kígyó mindenképp valami negatív dolgot foglal magában? Ármány, méreg, elfojtás stb…
2022. dec. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 NTBS ***** válasza:
Ez egy rémálom.
2022. dec. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az álmodó érzései az àlomképpel kapcsolatban mindíg többet számítanak, mint az, hogy mi az általános magyarázata egy álom szimbólumnak. Lehet, hogy valaki szereti a kígyókat, aztán mégis álmodik valamit, amiben a kîgyó (az álom egészségét tekintve) rosszat jelent. Mert mindíg az egész álom számít, nem csak egyetlen motívum belőle.
2022. dec. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!