Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha élve elégek...

Mit jelent ha élve elégek álmomban?

Figyelt kérdés

Eléggé fájt és úgy ébredtem, hogy még mindig éreztem a testemen a sülés fájdalmát, ahogyan felforrtak a zsigereim és belülről égettek. Először azt hittem, hogy tényleg valami fizikai bajom és mentőket kell hívni. De aztán elmúlt, mert csak az álom utóhatása volt, fantom fájdalom (?).

Egyébként ha jól emlékszem, akkor valamilyen csillag égetett el. Egy űrhajóban voltam, ami száguldott egy csillag felé és én valamiért próbáltam megállítani. De nem sikerült és elkezdtem megsülni. Volt ott velem még egy ember, de rá sajna nem emlékszem.


Amúgy nem törődnék vele, de ritkán fordul elő, amikor felébredve is érzem még azt, amit álom közben. :(



2022. dec. 7. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet egy korábbi emlék is, bármilyen meglepő.
2022. dec. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az jobb lenne, mert akkor már nem kell újra átélni.
2022. dec. 7. 12:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem megallitani kellett volna hanem kikerulni a csillagot
2022. dec. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy a súlytalanságban úgy működik mint itt, hogy csak elrántom a kormányt.

Meg szerintem kikerülésnél is lehet túl közel. Ha elkezded megkerülni, de ugyanúgy tartod azt a távolságot tőle, ami már károsít, akkor szerintem ugyanúgy megsülnél. Plusz valahogy biztos bele kéne ilyen esetben kalkulálni a gravitációs vonzását is.

El kell tőle távolodni minél jobban.

De mindegy, ez egy álom volt.

2022. dec. 8. 13:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Tuti nem bíznék rád űrhajót....azért egy csillagot elég nehéz nem észrevenni időben, és nekimenni...


Csak tréfáltam :)

2022. dec. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:)
2022. dec. 8. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!