Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha álmomban egy...

Mit jelent, ha álmomban egy régi ismerős hátulról megölelt?

Figyelt kérdés
Általános iskolában az osztálytársam rokona volt (cigány). Rendes gyerek, vagy 5 évvel idősebb nálam. Legutoljára 2 éve találkoztam vele egy melóhelyen, és odajött hozzám beszélgetni, nagyon jó fej volt. Azt álmodtam, hogy strandon vagyok. Valami tóval összekötött medence volt, amiben jeges víz volt. Érdekes módon nem fáztam, ezen az álmomban is meglepődtem. Aztán kijöttem a vízből, fürödtem a többi medencében is, és végül a fenti részre akartam menni. Nagy sor ment felfelé, néztem hogy hová állhatnék be. Nézem-nézem, aztán a srác elé beálltam, talán ő is invitált. Azért oda, mert biztonságosnak éreztem. Amint mentünk, hátulról egyik kézzel átkarolta a mellkasomat. Biztonságot éreztem, de amúgy kínos volt (fiú vagyok xd). Aztán többször is hátulról megölelt, de olyan erősen, hogy az már kellemetlen volt. Szabadulni akartam, de nem igazán tudtam, tehetetlennek éreztem magamat, és megbántam, hogy elé álltam. Nagyon erősen ölelt, fájt is.
2022. nov. 26. 00:35
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
A tudat alatti vágyadat
2022. nov. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul feküdtél, nyomott valami ( pl a párna), és az agyad összekötötted a személyével.

Nem jelent semmi mást. Remélem, nem valami bújtatott genderpropaganda.

2022. nov. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!