Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit kezdjek ezzel a visszatérő...

Mit kezdjek ezzel a visszatérő álommal? Hogy lehet megszüntetni?

Figyelt kérdés

Van egy visszatérő álmom, minden hónapban előjön legalább egyszer. Tudni kell rólam, hogy utáltam a sulit. A tanulás miatt. Mert nem szerettem azokat tanulni, amiket elvártak tőlem, a szüleim meg sokat veszekedtek velem a rossz jegyeim miatt. (Amikor szakmát tanultam, azt imádtam, mert az érdekelt). 7 éve érettségiztem. Nagyjából azóta álmodok a sulival, de egy konkrét visszatérő álmot azt csak úgy 2-3 éve figyeltem meg. Az álom: az utolsó évét a gimiben le kell megint tolnom. Első iskolai hét van, óráim vannak. Mostanában a töri a mumus, azt mindig próbálom kihagyni, de amikor ott vagyok, félek, hogy feleltetni akarnak :D De valahogy mindig tudom, hogy én már rég leérettségiztem, tudom, hogy nem kéne itt lennem és nem is értem sokszor. Van, hogy úgy kerülök iskolába, hogy a szüleimmel másik városba költözünk (ez megtörtént eset), aztán az is fura, mert nem is lakom velük, miért kéne velük tartanom.


Mi segíthet? Nem akarom már többször ezt álmodni.


2022. dec. 8. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi csak ha szembenézel a félelmeiddel
2022. dec. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legyél te maga a rémálom, és ijeszd meg az álmodat. Ennyire egyszerű.
2022. dec. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van hasonló visszatérő álmom. Mindig a suliban találom magam, utána gondolok hogy hiszen már rég kijártam.
2022. dec. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

LOL ... én sosem álmodtam az iskoláról, pedig én eleve utáltam is nagyon az iskolát. :D


Én csak azt álmodok, amit akarok is álmodni általában.


Szóval általában én vagyok a GangStar.

2022. dec. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2022. dec. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
3. Vagyok. Én majdnem minden nap álmodok iskolával. Engem is " idegesít" de ez van. Az egyik álmomban a volt iskolatársam arról beszélt nekem hogy épp leérettségizett. Ezt hallván elkezdtem keservesen sírni. Ugyanis nekem nincs érettségim, pedig mindig is vágytam rá! Még mindig szeretnék leérettségizni, és ha élni fogok még akkor megszerzem. 36 vagyok, egyébként, és régen én be adtam rá a kérelmet, de nem nyílott osztály. Mert az volt a kifogás hogy kevés a jelentkező! Minden lány sietett dolgozni, és siettek férjhez menni! Már nem bírták ki azt a sz#ros két évet!
2022. dec. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!