Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok gyakran egy 10...

Miért álmodok gyakran egy 10 évvel ezelőtti szerelmemről?

Figyelt kérdés
Már nagyon nagyon rég óta nem érzék felé semmit, nem is gondolok rá sose mégis sokszor visszatér az álmaimba
2022. dec. 10. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Magamból kiindulva a következőre tippelnék:

Látsz, hallasz vagy érzel olyan dolgot / embert / akármit amiről eszedbe jut a régi szerelmed (bár lehet akkor ott épp nem veszed ezt észre, de álmodban ez megjelenik.)

2022. dec. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem éreznél semmit, nem álmodnál róla sokszor.
2022. dec. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Nem zártad le magadban

Velem is van ilyen igaz csak 6 éve tart

2022. dec. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló a szitu, csak én voltam, akibe szerelmesek voltak. Sosem viszonoztam, nem volt vonzalom sem, semmi. Sem személyiségileg, sem külsőleg nem olyan jelenleg sem az adott személy, hogy "megbántam volna", hogy nem lett semmi, vágynék rá. Mindkettem boldog párkapcsolatban élünk, gyerekeink vannak, mégis rengeteget álmodok vele. Sokat agyaltam már én is ezen, hogy mi lehet az oka, mert itt sem jőhet szóba semmilyem tudtlat alatti vágyódás, mégis mindig megjelenik.
2022. dec. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Kell a szereplő az álmokba, persze van aki tényleg nem zárta le magába, de azért elég fura lenne, mert úgy 1000 story volt már álmomba, ez alapján meg nem zártam le magamba a zombikkal való harcomat se o.O
2022. dec. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom sajnos, de velem is történt hasonló.
2022. dec. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!