Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok sokszor a...

Miért álmodok sokszor a gyerekekkori szerelmemről?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban már kétszer álmodtam azzal a lánnyal, akibe általános iskolába szerelmes voltam. Most vagyok 25. Évekig nem álmodtam vele, régebben is volt már, hogy álmodtam vele, és mindig valami csókolozós, ölelgetőst, vagy hogy csak simán ketten vagyunk benne. Ma is kis híján erotikus álom volt. Rendesen jó érzésem volt álmomban, hogy megölelelt a lány. Mèg most is vissza tudom magamba idézni, hogy jó érzés volt, talán még most is az. Miért lehet ez? Kapcsolatban élek több éve, nem értem én ezt. Lehet még vannak rejtett érzéseim? A mai napig jó csajnak találom kívülről, pont az esetem. De nem is láttam 4 éve, még képet sem róla, max párat, de álmodok róla. Miért?
2022. márc. 28. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ott van a tudatodban.
2022. márc. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy tudat alatt most értél meg hogy végre ráhajts.
2022. márc. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az első szerelem, főleg az ilyen beteljesületlen az általában ott marad az emberben, mintha az a lány a legjobb nő szimbóluma lenne. Nem konkrétan őt szeretnéd, nincsenek konkrét érzéseid felé (bár valamikor voltak), ő egy ideál a fejedben, érinthetetlen, ott marad örökre. Esetleg, ha idősebb leszel, és már több kép lesz előtted, más tulajdonságok lesznek fontosak egy nőben, de az is lehet, hogy ő marad a testi ideál akkor is.

Általában két dolgot jelenthet. Jól érzed magad a jelenlegi kapcsolatodban, jót érzel, mert jól vagy alapon. Másik lehetőség, hogy több intim együttlétre vágysz, vagy gyengédségre, ölelésre a párodtól.

2022. márc. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ancsita14 válasza:
ott van a tudatodban és valószínűleg még mindig szereted.
2022. ápr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!