Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt már hogy álmodban hánytál...

Volt már hogy álmodban hánytál? Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Lehet tényleg fizikai oka van? Én most ébredtem erre,alapból rettegek a hányástól és nagyon élethű volt az álomban és sokáig tartott. Most kicsit hányingerem van de nem tudom hogy az undortól vagy alapból volt es beleálmodtam az àlmomba

Veletek volt már ilyen? Mit jelent? Lehet hányni fogok? :(


2022. dec. 16. 07:36
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Fogjátok már fel, hogy az álmoknak semmilyen konkrét jelentése nincs, az agyad így dolgozza fel a napi eseményeket.


Nem ártana kicsit tájékozódni, akkor nem hinnétek el minden ezo fszságot.

2022. dec. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
En nem az ezo részére gondoltam, egyáltalán nem hiszek az ezo dolgokban, és nem is az ezo kategóriába tettem. Orvosi, fizikai, pszichológiai értelemben kérdeztem, hogy mit jelenthet, mivel hányásfóbiás vagyok (más fóbiám nincs,de ez sajnos igen), úgy ébredtem,hogy rettegtem,hogy hányni fogok,és azért álmodtam ezt mert valóban hányni kellett esetleg. De nem hánytam és jobban is lettem. Szerintem csak undorodtam az almomtol, továbbra is az érdekel,hogyan lehet ennyire részletes egy álom, és jelezhet-e valamit ORVOSI szempontból (pl esetleg éjszakai gyomorsav-visszafolyás? Mert álmomban szagokat és érzéseket is "éreztem" sajnos), vagy pszichológiai szempontból. :)
2022. dec. 16. 11:49
 3/6 Grimfox ***** válasza:
100%

Valamit nem tudsz befogadni, megemészteni, stressz, valakinek a mérgező, repulzív hozzáállását, vagy hasonló élethelyzetet. Mivel nem vagy képes befogadni, és feldolgozni, ezért az álmod zgyanúgy szimbolizálja ezt érzelmileg, mint ahogy a tested reagál ugyanilyen, csak fizikai helyzetre. Azon, hogy mit nem tudsz "megemészteni", ami történt, történik veled, neked kellene elgondolkodni.

És ez valóban nem ezotéria, ez pszichológia.

2022. dec. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valamilyen tulajdonságodtól meg akarsz szabadulni
2022. dec. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Érzelmi megtisztulásra van szükséged.
2022. dec. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valamit befogadtál/elfogadtál, és ez később kiderült, hogy mégse kell neked, mert káros, vagy nem a javadat a szolgálja, egyszerűen csak nem kell neked. Ettől a valamitől, amit be-/elfogadtál, meg akarnál szabadulni.
2022. dec. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!