Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állkapocsvonalam alatt és a...

Állkapocsvonalam alatt és a nyakamon jönnek ki pattanások, mit jelenthet? Volt valakinek ezzel tapasztalata?

Figyelt kérdés

Fiatalabb koromba voltam pattanásos, de manapság már nem jellemző viszont az elmúlt időszakban sajnos ez újra előjött csak elég fura helyen. Utána olvastam (tudom, hogy nem kellet volna) és azt írták hormon zavarra vagy pajzsmirigy zavarra utalhat. Volt már esetleg valakinek ilyen? Ezzel mit tudok kezdeni? Picit meg vagyok ijedve, de bőrgyógyászhoz ezért nem akarok elmenni, mert félek hülyének néz majd.

Előre is köszönöm aki megosztja velem a tapasztalatait!



2017. júl. 31. 10:44
 1/3 A kérdező kommentje:
*Állkapocs vonal
2017. júl. 31. 10:48
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyik orvos sem néz majd hülyének. Ha nem volt még ilyen problémád, mindenképp menj el bőrgyógyászhoz.
2017. júl. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy ideje elhagyni a növényi olajokat, és visszatérni az állati zsiradékok fogyasztására.
2017. aug. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!