Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Valami csehófélében voltunk én meg a tulajdonos. Farsangi buli volt este, és úgy gondoltam én is majd átöltözök, ha elkezdődik. Már vártam, hogy hátha megismerkedek valakivel este. Aztán elkezdődött, és valahogy sose jutottam oda, hogy átöltözzek. Meg volt egy csaj, aki a barátjával jött, és annyira nyomult folyton vihogva a képembe, hogy mutassa, hogy mennyire jól érzi magát, hogy elment a kedvem mindentől és felébredtem.
2022. dec. 20. 16:23
 1/1 anonim ***** válasza:
A csehó jelzi a kedélyállapotodat: meg akarsz szabadulni a feszültségedtől, a társadalmi elvárásoktól. Hogy van tulajdonos, jelzi azt, hogy mégis meg akarsz felelni valakinek, ugyanezt jelzi a jelmez, és hogy át akarsz öltözni. Hogy nem tudsz átöltözni azt jelenti, hogy hiába is próbálnál meg másnak látszani, mindig felülkerekedik benned a valódi éned. A lány a barátjával, aki a képedbe vihog, jelzi a környezeted álságosságát, a hamisságot. Ez valószínűleg egy rosszul megválasztott munkahely/iskola/baráti kör eredménye.
2023. ápr. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!