Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Szóval az volt benne, hogy gyalog sétáltam az utcán, és két velem egy idős lány elrabolt. Egy szobába tartottak, és igazából nem tudom mit csináltak már velem, mert erre nem emlékszem. Arra emlékszem hogy többször is megpróbáltam elszökni tőlük, de mindig észre vettek és félelmembe inkább vissza mentem magamtól. Egy nap azonban szökési kísérlet közben találtam egy kalapácsot, és eldöntöttem, hogy ha látom őket, akkor elküldöm őket aludni végleg. Szökés közbe jöttek utánam, és fogtam magam, és az első lányt agyon is vertem a kalapáccsal, a másikat pedig akkor vertem agyon, amikor sikerült sarokba szorítanom, akkor végeztem vele is. Ezután a házukat felgyújtottam.


Mit jelent ez az álom?



2022. dec. 23. 16:50
 1/6 anonim válasza:
79%
Mit néztél/csináltál előző nap?
2022. dec. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Nem lehet hogy próbálod elfelejteni az exjeidet?

Lehet még mindig "fogva tartanak" emlékek,élmények stb és nem tudsz tovább jutni rajtuk.

Lehet az h agyonverted őket azt jelenti,hogy tudat alatt ki akarod már verni őket a fejedből.

2022. dec. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
*és felgyújtottad a házat hogy végleg lezárd azt a korszakot és elfelejtsd
2022. dec. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy,hogy férfiként vagy noként,,illetve milyen korúként álmodtad ezt az álmot. Továbbá partner kapcsolatban vagy e,avagy sem. Több info kellene, ha lehetséges.
2023. márc. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Hát alapból ha elrablással álmodsz az azt jelenti hogy egy ember a környezetedből manipulál téged vagy nem olyan ember akinek mutatja magát, az pedig hogy agyon verted őket haragot jelent tudatalatti dühöt
2023. jún. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NTBS ***** válasza:
100%
Elfojtott haragot.
2023. jún. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!