Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ha álmomban...

Mit jelenthet ha álmomban megöltem egy macskát?

Figyelt kérdés
Követett egy foltos kövér macska este hazafelé és azelőtt kellett leráznom egy személyt aki zaklatott és már ideges voltam, a macskában gonoszságot láttam ezért kihajítottam az útra hogy elüssék. Egy rendőrkocsi haladt el az úton de nem találta el, reménykedve figyeltem hogy valami elcsapja végre és a következő kocsinak sikerült. Boldogan figyeltem a kilapult állatot. Aztán nagyon erős bűntudatom lett, és elkezdtem sajnálni a macskát, nagyon rossz érzéseim voltak, és hirtelen elgondolkodtam rajta hogy nem kell aggódjak vagy rosszul érezzem magam emiatt, mert ez csak álom, és felébredtem. A valóságban sosem tennék ilyet, szeretem az állatokat.

2022. dec. 23. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Valakitől megszabadulnál legszívesebben eltűntetnéd az életből viszont ha megölnéd már lelkiismeret furdalásod lenne
2022. dec. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, az álmok tartalmát nem szó szerint kell érteni.

Ez az álom egyáltalán nem arról szólt, hogy az álmodó a fizikai univerzumban meg akarna ölni egy állatot. Efelől ne aggódj.

A macskák az álmokban nem ugyanazok, mint az életben.

Szimbólumnak vedd. Általában a szenvedély szimbóluma, akár kéjvágy, akár étvágy. Mivel ebben az álomban kövér volt a macska, ezért lehet, hogy a túlzott étvágyra vagy egyéb túlzott vágyra utal.

Ez az, amit szeretnél megszüntetni.


A fizikai univerzum fizikai/materialista nézőpontjai nem érvényesek az álmokban.

2022. dec. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nyuszihusi!
ápr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!