Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az ha álmomban...

Mit jelent az ha álmomban olyan esemény jelent meg ami valószínűleg megtörtént de nem ebben az életemben? Pont újév éjjelén?

Figyelt kérdés

Álmomba férfi voltam és olyan nő volt benne aki feleségem volt és volt egy fiúnk.Minden tökéletes volt a szomszéd gyerekei is átjártak hozzánk.

Aztán a feleségem elkezdett hanyagolni.Majd egy hívást hallottam(beszélt a feleségem valakivel telefonon)

Azt hittem férfival és dühös lettem.Ott kiosztottam a feleségem hogy vagy befejezi azt hogy hanyagol vagy elköltözik.

Majd egyik nap arra mentem haza hogy üres a szoba.

Utánna a feleségem és a fiam odajöttek elbúcsúzni.Sírva megölelt a feleségem és mondta vigyázzak magamra és vigyázzak a nőkkel.Majd elmentek.

Az egészet külső szemmel láttam.Valamikor az 1980-as/90-es évek elején lehetett.Én egy 30as pasi voltam.Egy névre emlékszem a fiamat Tysonnak hívták.



Ja és 26 éves nő vagyok



#valóság #álomfejtés #Mélyérzês #Előző élet?
2023. jan. 1. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:
33%

Miből gondolod, hogy megtörtént? Miből gondolod, hogy az előző életedben?

Nem lehet inkább, hogy hasonló dolgok történtek az életedben/láttad a tévében, és azért álmodtál ilyeneket?

2023. jan. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem történtek hasonló dolgok es nem láttam semmi olyan filmet.
2023. jan. 1. 19:35
 3/10 anonim ***** válasza:
33%

1. Nehogy azt hidd hogy az álmokhoz csak az agynak és csak a tudósok által lefektetett dolgoknak van köze.



Az álmot érdemes lenne megfejteni, olyannal aki ért hozzá.

2023. jan. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%

3

Minek van még hozzá köze? És mivel támasztod alá?


Álomfejtéshez milyen végzettség kell? Melyik egyetemen tanítják?

2023. jan. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%

4. Mondjuk úgy, hogy semmit nem tudsz a témáról.


Ha tudnál, nem írnál hülyeségeket.



- Reinkarnáció

- Előző élet vagy karmikus élet, karmikus társak

2023. jan. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

5

Csodálatos érvelés, azt mondod, azért igaz amit írsz, mert én nem értek hozzá.

Amúgy a kérdésekre nem válaszoltál.

2023. jan. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6. Most támasztottam alá, de nyugodtan olvass utána, hogy Reinkarnáció közel-keleto kultúra.


Nem egyetem kell hozzá, de nem árt egy alapműveltség, ami személyében szerintem erősen hiányzik, akkor nem mondanád azt hogy nem írtam semmit..


De ott vannak a görögök is, vagy a rómaiak, mind csillagászat. A csillagjegyek szerinted honnan származnak?

2023. jan. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

*keleti

*Személyedben

2023. jan. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
15%
Ez nem egy jelenet volt az előző életeid valamelyikéből, ha álmodban férfi voltál. A faji hovatartozás és a nem sosem változik a reinkarnációk alatt, ahogy te magad sem fogsz megváltozni. Az egyetlen kivétel az az egó amit az adott életben felépítesz, az halálkor megszűnik létezni. De minden más fix marad.
2023. jan. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9. Én úgy tudom, hogy pont hogy változhat. Igen, az egó egy érdekes dolog, de siman legyőzhető és nem minden ember azzal cselekszik csak, szerencsére.
2023. jan. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!